K velké bitvě se schyluje mezi týmy. P.A.L.M. vedou před SKM o čtyři body, bez šance však tři kola před koncem nejsou rozhodně ani týmy Šumáci a Old Boys. Čeká nás ta, jak už to ve sportovních kláních bývá, velmi dramatická koncovka.

JEDINCI

1. místo

TE0025 Petr Jeřábek, Okříšky 11 71

2. místo

TE0033 Josef Krejcar, Příložany 7 64

3. místo

TE0032 Stanislav Mašek, Okříšky 11 61

TE0030 Martin Mašek, Okříšky 10 61

5. místo

TE0036 Antonín Jan, Velké Meziříčí 14 59

TE0022 Onřej Jeřábek, Třebíč 11 59

TE0024 Alena Mašková, Petrovice 11 59

TE0044 Josef Voda, Velké Meziříčí 5 59

9. místo

TE0003 Radek Fukas, Třebíč 8 56

TE0021 Petr Kutílek, Horní Heřmanice 8 56

11. místo

TE0031 Pavel Hybášek, Okříšky 10 55

12. místo

TE0013 Jana Nejedlíková, Moravské Budějovice 11 53

TE0004 Jaroslav Dvořák, Třebíč 10 53

TE0002 Roman Fukas, Jihlava 8 53

TE0012 Ivana Kahounová, Dalešice 8 53

16. místo

TE0011 Petr Votava, Újezd 11 50

TE0027 Marie Linhová, Dolní Lažany 2 50

18. místo

TE0018 Ondřej Koláčný, Dolní Radslavice 8 49

TE0010 Věra Chládková, Radkovice 5 49

20. místo

TE0006 Libor Fiala, Hrotovice 14 47

21. místo

TE0029 Martin Mašek ml., Petrovice 10 46

22. místo

TE0026 Jaroslav Fiala, Náměšť nad Oslavou 11 45

23. místo

TE0042 Marcela Hortová, Slavice 10 43

TE0039 Ladislav Pelánek, Dolní Heřmanice 10 43

TE0040 Leoš Pelánek, Dolní Heřmanice 10 43

TE0041 Vítek Pelánek, Dolní Heřmanice 10 43

27. místo

TE0016 Jitka Buchtelová, Březník 5 42

28. místo

TE0045 Daniel Pěchota, Olší nad Oslavou 11 41

29. místo

TE0043 Hana Vodová, Velké Meziříčí 8 39

TE0005 Jaroslav Zerza, Třebíč 8 39

31. místo

TE0007 Vítězslav Hanzl, Plešice 11 38

TE0008 Marcel Horkel, Hrotovice 11 38

TE0023 Lukáš Mašek, Petrovice 11 38

TE0019 Hana Kutílková, Horní Heřmanice 8 38

TE0009 Milan Walek, Třebíč 8 38

36. místo

TE0020 Michal Koláčný, Dolní Radslavice 8 37

37. místo

TE0046 Hana Pěchotová, Olší nad Oslavou 11 35

38. místo

TE0049 Josef Voda nejml., Velké Meziříčí 11 31

39. místo

TE0035 Miroslav Kadela, Stránecká Zhoř -4 29

40. místo

TE0047 Josef Voda ml., V. Meziříčí 5 28

41. místo

TE0017 Jiří Oborný, Březník 11 27

42. místo

TE0028 Karel Linha, Dolní Lažany -1 26

43. místo

TE0015 Stanislava Oborná, Březník 8 24

44. místo

TE0048 Hana Vodová ml., V. Meziříčí 11 19

45. místo

TE0038 Marie Kadelová, Stránecká Zhoř 8 14

46. místo

TE0050 Martin Voda, Velké Meziříčí 8 13

47. místo

TE0001 Milan Kocián, Třebíč 4 10

48. místo

TE0014 Karel Buchtela, Valeč 5 9

49. místo

TE0037 Blanka Janová, Velké Meziříčí -7 8

TÝMY

1. místo

P.A.L.M. 121 44 227

2. místo

SKM 41 223

3. místo

Šumáci 35 205

4. místo

Old Boys 34 201

5. místo

Božkov Team 32 180

6. místo

Slavia 35 174

7. místo

PEL-BUS 40 172

8. místo

Hrotopleš 44 161

9. místo

Kopálisti 11 110

10. místo

Bosna 29 102