Petra Jeřábka mohl před posledním kolem ohrozit v podstatě jen Josef Voda z Velkého Meziříčí, ale tomu defilé vůbec nevyšlo a se čtyřmi body nakonec klesl až na čtvrtou pozici. S celkovými 94 body se tedy stal vítězem Tip ligy čtenářů Třebíčska a majitelem třicetilitrového sudu piva Gambrinus a dresu fotbalové reprezentace Petr Jeřábek.

Na stříbrnou pozici se vyhoupl deseti body Ondřej Jeřábek, a díky tomu získal voucher na předplatné titulů VLM v hodnotě 500 Kč. Na stejnou cenu dosáhla také třetí Alena Mašková, která v závěru zapsala rovněž důležitých deset bodů.

Nejlepším tipérem ve 13. kole byl. Josef Voda mladší, který své konečné skóre vylepšil o 16 bodů, a tím získal cenu pro „tipéra“ kola v podobě balení piva Gambrinus.

V soutěži týmů se dlouho drželi ve vedení tipující z týmu P.A.L.M. Přestože poslední kolo jim nevyšlo úplně podle představ, tak si s jistotou zajistili výhru v po době třicetilitrového sudu piva Gambrinus. Druhá pozice připadla SKM.

JEDNOTLIVCI

1. místo

TE0025 Petr Jeřábek, Okříšky 10 94

2. místo

TE0022 Onřej Jeřábek, Třebíč 10 82

TE0024 Alena Mašková, Petrovice 10 82

TE0044 Josef Voda, Velké Meziříčí 4 82

5. místo

TE0036 Antonín Jan, Velké Meziříčí 7 76

6. místo

TE0030 Martin Mašek, Okříšky 7 75

7. místo

TE0033 Josef Krejcar, Příložany 10 73

8. místo

TE0021 Petr Kutílek, Horní Heřmanice 10 72

TE0032 Stanislav Mašek, Okříšky 10 72

10. místo

TE0031 Pavel Hybášek, Okříšky 13 70

11. místo

TE0003 Radek Fukas, Třebíč 10 67

TE0002 Roman Fukas, Jihlava 10 67

TE0013 Jana Nejedlíková, Moravské Budějovice 10 67

14. místo

TE0010 Věra Chládková, Radkovice 10 66

15. místo

TE0012 Ivana Kahounová, Dalešice 4 64

16. místo

TE0029 Martin Mašek ml., Petrovice 7 63

17. místo

TE0005 Jaroslav Zerza, Třebíč 13 62

TE0011 Petr Votava, Újezd 7 62

19. místo

TE0006 Libor Fiala, Hrotovice 7 61

TE0027 Marie Linhová, Jaroměřice nad Rokytnou 7 61

TE0004 Jaroslav Dvořák, Třebíč -2 61

22. místo

TE0047 Josef Voda ml., V. Meziříčí 16 57

23. místo

TE0017 Jiří Oborný, Březník 10 56

TE0016 Jitka Buchtelová, Březník 4 56

TE0018 Ondřej Koláčný, Dolní Radslavice 0 56

26. místo

TE0019 Hana Kutílková, Horní Heřmanice 7 54

27. místo

TE0042 Marcela Hortová, Slavice 5 53

TE0041 Vítek Pelánek, Dolní Heřmanice 5 53

TE0039 Ladislav Pelánek, Dolní Heřmanice 5 53

TE0040 Leoš Pelánek, Dolní Heřmanice 5 53

31. místo

TE0045 Daniel Pěchota, Olší nad Oslavou 10 52

TE0009 Milan Walek, Třebíč 10 52

TE0023 Lukáš Mašek, Petrovice 1 52

34. místo

TE0043 Hana Vodová, Velké Meziříčí 10 50

35. místo

TE0049 Josef Voda nejml., Velké Meziříčí 4 48

36. místo

TE0046 Hana Pěchotová, Olší nad Oslavou 1 46

37. místo

TE0026 Jaroslav Fiala, Náměšť nad Oslavou 1 45

38. místo

TE0007 Vítězslav Hanzl, Plešice 4 43

TE0008 Marcel Horkel, Hrotovice 4 43

40. místo

TE0020 Michal Koláčný, Dolní Radslavice 0 41

41. místo

TE0028 Karel Linha, Jaroměřice nad Rokytnou 4 31

TE0035 Miroslav Kadela, Stránecká Zhoř -5 31

43. místo

TE0048 Hana Vodová ml., V. Meziříčí 4 30

44. místo

TE0015 Stanislava Oborná, Březník 4 29

45. místo

TE0050 Martin Voda, Velké Meziříčí 4 27

46. místo

TE0038 Marie Kadelová, Stránecká Zhoř 13 22

47. místo

TE0014 Karel Buchtela, Valeč 5 21

48. místo

TE0037 Blanka Janová, Velké Meziříčí -5 19

49. místo

TE0001 Milan Kocián, Třebíč 1 4

TÝMY

1. místo

P.A.L.M. 121 31 310

2. místo

SKM 37 280

3. místo

Šumáci 31 259

4. místo

Old Boys 31 257

5. místo

Slavia 25 230

6. místo

Božkov Team 17 223

7. místo

PEL-BUS 20 212

8. místo

Hrotopleš 25 199

9. místo

Bosna 23 162

10. místo

Kopálisti 10 148