Úvod utkání se Okříškám podařil a už ve třetí minutě vymyslel Fiala s Novákem nádhernou akci, když si vyměnili míček v obranné třetině hostů a Novák zamířil přesně - 1:0. O půlminutu později bylo v domácím táboře ještě lépe. Mejzlík rozkmital své nohy a přesnou střelou do horní části branky nedal Majerovi v kleci domácích šanci - 2:0.

Vedení však jakoby Slzu uspalo a v 10. minutě hosté dvěma slepenými brankami vyrovnali na 2:2. Další branka padla ve 23. minutě, když Malý přihrál Mejzlíkovi, a ten střelou přes obránce poslal Okříšky znovu do vedení - 3:2.

Třetí třetina nabídla další gólové hody. Nejprve jihlavští srovnali krok na 3:3, ale chvíli na to se v přesilové hře znovu prosadili domácí hráči. Pojer přihrál Fialovi, který poslal míček na Nováka, jenž střelou před modrou čárou překvapil hostujícího brankáře - 4:3. Okříšky v této chvíli podržel brankář Pojer skvělými zákroky a drama vrcholilo až do poslední minuty, kdy se hosté snažili o vyrovnání.

Domácí Fiala však vyhrál vhazování pro své spoluhráče, a Zelený po jeho asistenci přes celé hřiště trefil 33 vteřin před koncem prázdnou branku Flyers - 5:3. Pár vteřin před třetí sirénou se situace znovu opakovala. Fiala vyhrál čistě buly, tentokrát na Riedla a ten vteřinu před sirénou stanovil střelou přes celé hřiště konečné skóre na 6:3.

OKŘÍŠKY - JIHLAVA 6:3
Branky a nahrávky: 3. Novák (Fiala, Bednář), 4. Mejzlík, 23. Mejzlík (Malý), 37. Novák (Fiala, Pojer), 45. Zelený (Fiala), 45. Riedl (Fiala) - 9. Jobák (Smutný), 10. Lichtenberg (Homola), 36. Rezek (Smutný). Slza Okříšky: Pojer (Hašek) - Benáček, Riedl, Hanzl, Zelený - Bednář, Fiala, Novák, Makovička, Malý, Mejzlík, Štos. Jihlava Flyers: Majer - Benda, Homola, Kourek, Kučera, Volf - Jobák, Lichtenberg, Rezek, Schrek, Smutný, Vlček. Třetiny: 2:2, 1:0, 3:1.