Samotné utkání nabídlo vyrovnanou partii. Spíše se bojovalo, než hrál pohledný hokejbal a šancí bylo po skrovnu. Po bezbrankových dvou třetinách se rozhodovalo až v posledním dějství. Na úvodní a zároveň rozhodující gól se čekalo až do 40. minuty, kdy se štěstím skóroval Máj.

Pak ještě trefil v posledních zápasech tápající střelec Slzy Riedl tyč. Vítězství Třebíče pečetil až v samotném závěru při power-play Jundrova do prázdné branky Mejzlík.

„Byl to vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro nás. Konečně se k nám přiklonilo štěstíčko, které nám v předešlých zápasech s výjimkou Jihlavy (2:1 na samostatné nájezdy – pozn. aut.) chybělo. Snad na vítězství navážeme i v Přibyslavicích," nechal se slyšet domácí útočník Tomáš Riedl.

TŘEBÍČ – JUNDROV 2:0
Branky a nahrávky: 40. Máj (M. Ludes, Bohatý), 45. Mejzlík. Rozhodčí: Chytil, Vokurka. Bez vyloučení. Třetiny: 0:0, 0:0, 2:0. Třebíč: Igerský – Roubec, D. Ludes, O. Pelikán, Riedl, Fekiač, Máj, M. Ludes, Mejzlík, Máca, Růžička, Bohatý.