TŘEBÍČ B – HLUK 80:55

Hosté dorazili do Třebíče pouze s pěti hráči, a tak jediným otazníkem bylo, zda vůbec dokážou dohrát celý zápas. Domácí tým tak mohl rozdělit poctivě minuty pro všechny hráče, nudný zápas se nesl v tréninkovém tempu. Hned pět hráčů favorita si připsalo dvouciferný počet bodů. Hitem zápasu byla trojka Aleše Skály v poslední sekundě první čtvrtiny z poloviny hřiště.

Body a sestava: Janík 16, J. Svoboda 14, Novák 12, Balko a Lenikus 10, Kissler a R. Svoboda 6, Mifka a Skála 3, Obršlík, Šárka. Čtvrtiny: 26:10, 21:12, 9:12, 24:21.

TŘEBÍČ B – KROMĚŘÍŽ B 66:46

Hosté před zápasem figurovali na děleném prvním místě tabulky a svou pozici chtěli uhájit i v Třebíči, kam přivezli kompletní dvanáctku hráčů. Na straně domácích však byla výšková převaha a tu se rezerva Třebíče snažila bezezbytku uplatnit od začátku zápasu. Hosté sázeli na střelbu z delší vzdálenosti, ale obrana hostitele dokázala jejich přednost eliminovat.

Třebíč B tak dokázala soustavně navyšovat náskok, který se nakonec vyšplhal na dvacet bodů. Střelecky zářila dvojice Balko a Janík (dohromady 39 bodů), na kterou Kroměříž nedokázala najít účinnou zbraň.

Body a sestava: Balko 22, Janík 17, Kissler, Novák a Prodělal 6, Svoboda 5, Beneš a Mifka 2, Lenikus, Skála. Čtvrtiny: 23:13, 12:7, 14:14, 17:12.

1. Podolí 7 6 1 639:421 13

2. Kroměříž B 7 6 1 533:445 13

3. Moravská Nová Ves 7 6 1 502:437 13

4. TŘEBÍČ B 7 5 2 532:411 12

5. Velké Meziříčí 7 5 2 420:407 12

6. Bystřice n. P. 7 4 3 524:466 11

7. Znojmo 7 4 3 444:448 11

8. Mikulov 8 2 6 482:529 10