SK JIHLAVA B – TŘEBÍČ 1:2 sn
Hosté se překvapivě na hřišti favorita a trojnásobného mistra z posledních let ujali vedení. Máj vystihl rozehrávku Habermanna a hned z první střely Třebíčských otevřel skóre. Zaskočení domácí si v první třetině výraznou šanci nevypracovali, navíc byli často vylučovaní. Jihlavané začali po změně stran více běhat a dostávali se do střeleckých příležitostí. Všechny útoky však končily na brankáři Bartů, který v Třebíči hostuje právě z domácího týmu. Obětavě však hrála i celá obrana Slzy.

Hosté drželi nejtěsnější vedení až do 36. minuty. To už hostitelé měli velký tlak a po dorážce vyrovnal Apeltauer. Jihlava sahala po obratu, ale vylámala si zuby na Bártů, a tak došlo na samostatné nájezdy. Domácí se neprosadili ani jednou, a tak rozhodl o vítězství Třebíče na druhé straně jediný úspěšný exekutor Vilímek.
„Na naší hře byl vidět týmový duch. Dařily se nám kombinace a štěstí stálo při nás. Jihlava si samozřejmě vytvářela šance, ale dařilo se nám je mařit a podržel nás gólman. Domácí pak znervózněli. Dva body jsou pro nás cenné, ale při troše štěstí mohly být i tři," hodnotí hráč Slzy Vojtěch Němec.
Branky a nahrávky: 36. Apeltauer (Trybuček, Smutný) – 11. Máj (Štveráček), rozhodující nájezd: Vilímek. Rozhodčí: Chytil, Komárek. Vyloučení: 8:5, navíc Průcha (JI) 10+OK. Bez využití. Diváci: 61. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0. Třebíč: Bártů – Štveráček, D. Ludes, Vilímek, Máj – Bohatý, M. Ludes, Němec – Fuchs, Juránek, Riedl – Fekiáč.

ST. BRNO – PŘIBYSLAVICE 8:0
S pouhými devíti hráči do pole odcestovala Slza na půdu favorita. První třetina sice začala vyrovnaně a více šancí měli překvapivě hosté, ale pokusy Fialy a brejky Nováka ovšem zůstaly nevyužity. Asi po deseti minutách převzali iniciativu domácí a od té doby existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Brňané převahu vyjádřili také střelecky.

„Bylo nás jen devět a měli jsme to víc než složité. Prvních deset minut jsme byli Brnu ještě důstojným soupeřem, ale pak nám domácí nastříleli góly a my jsme odpadli," shrnul útočník přibyslavické Slzy David Fiala.
Branky a nahrávky: 14. Holub, 15. M. Šmarda (Baláč, Smrž), 23. Smrž (M. Šmarda), 26. M. Šmarda, 28. L. Šmarda (Jelínek), 37. M. Šmarda, 39. Emmer (Trotemüller), 45. Dmytryszyn (M. Šmarda). Rozhodčí: Havlíček, Vykydal. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Třetiny: 2:0, 3:0, 3:0. Přibyslavice: Schönberger – Gric, Zelený, Hanzl – Brym, Fiala, Novák, Chlubna, Vozárik, Bacúr.