TŘEBÍČ – HUSTOPEČE 7:1
Do posledního podzimního zápasu nastoupila Slza s Koudelou mezi tyčemi a dvanácti hráči do pole. Duel byl pro Třebíč zároveň odvetou za těsnou porážku v úvodu sezony v Hustopečích, která se také vydařila.

Domácí zaskočili soupeře a v samotném úvodu, kdy po Mácově přihrávce otevřel skóre obránce Tomáš Pelikán. Hosté rychle odpověděli vyrovnávající brankou Klimeše. Úvodní dějství však nabídlo vyrovnanou partii se šancemi na obou stranách.

Třebíč převzala po vyrovnané první polovině prostřední části iniciativu. Nejdříve Janda s Mácou nabili Černému a ten zvýšil. Vzápětí přidal třetí branku Slzy opět Tomáš Pelikán, který se vydal na útočný výlet a vyměnil si míček s Fuchsem. Na 5:1 zvyšoval těsně před druhou přestávkou svojí druhou trefou v zápase útočník Černý.

Hostitelé měli více ze hry i v poslední třetině a vítězství zvýraznili dalšími dvěma góly. Nejprve se probojoval před hostující branku Janda, nejdříve minul, ale když se míček odrazil zpět k němu, tak bekhendovou střelou hustopečského gólmana překonal. Na konečných 7:1 v závěru upravil Riedl.
Branky a nahrávky: T. Pelikán (Máca), Mejzlík (Máca, Janda), Černý (Mejzlík), T. Pelikán (Fuchs), Černý (O. Pelikán, Mejzlík), Janda (Máca), Riedl (M. Ludes) – Klimeš (Hlavatý). Rozhodčí: Chytil. Bez vyloučení. Třetiny: 1:1, 4:0, 2:0. Třebíč: Koudela – Igersky, Němec, Riedl, O. Pelikán, T. Pelikán, Máca, Janda, Mejzlík, M. Ludes, D. Ludes, Fuchs, Černý.

JUNDROV – PŘIBYSLAVICE 0:2
Přibyslavická Slza přicestovala na hřiště Jihomoravanů vylepšit umístění v tabulce před dlouhou zimní pauzou. Hosté také nastoupili v poměrně silné sestavě a soupeře zatlačili na jeho obranou polovinu. Domácím zatápěla hlavně druhá lajna, která také po teči Hvězdovy střely Doležalem otevřela brankový účet zápasu.

Jundrov se k ohrožení branky dostával jen zřídka a s několika nebezpečnějšími situacemi si zkušený gólman Schönberger poradil.
Zkraje závěrečné části napřáhl z červené čáry Hanzl a míček za záda domácího brankáře usměrnil Bednář. Přibyslavice si dál vytvářely možnosti ke skórování, zatímco soupeř se nedostal ani k odvolání brankáře.

„Pokud bych měl ocenit někoho z Jundrova, byl by to především jejich brankář, který držel tým ve hře. My se naopak stále trápíme s produktivitou. Na to, kolik si vytvoříme šancí, dáváme málo branek," posteskl si hrající předseda přibyslavického klubu Jiří Gric.
Branky a nahrávky: 11. Doležal (Hvězda, Chlubna) 32. Bednář (Hanzl, Benáček). Rozhodčí: Prudík. Vyloučení: 3:4. Bez využití.
Přibyslavice: Schönberger - Gric, Hvězda, Zelený, Hanzl – Bednář, Benáček, Novák - Malý, Chlubna, Doležal - Brabec, Brym, Koudelka.