Výsledkem byla řada minusových tipů, bylo to však kolo příležitostí. Tu chopil za pačesy zejména Josef Voda z Velkého Meziříčí, který se vedoucímu Petr Jeřábkovi přiblížil na šest bodů.

Jasným vítězem předposledního dílu se ale stala Blanka Janová a čeká tak na ni balení piva Gambrinus.

Při sčítání výsledků došlo k chybě, místo výhry Bayernu Mnichov v Dortmundu byla zadána remíza. Za chybu se omlouváme, výrazné změny v pořadí však nenastaly.

JENOTLIVCI

1. místo

TE0025 Petr Jeřábek, Okříšky 1 84

2. místo

TE0044 Josef Voda, Velké Meziříčí 7 78

3. místo

TE0022 Onřej Jeřábek, Třebíč 1 72

TE0024 Alena Mašková, Petrovice 1 72

5. místo

TE0036 Antonín Jan, Velké Meziříčí -2 69

6. místo

TE0030 Martin Mašek, Okříšky -2 68

7. místo

TE0004 Jaroslav Dvořák, Třebíč 1 63

TE0033 Josef Krejcar, Příložany -5 63

9. místo

TE0021 Petr Kutílek, Horní Heřmanice 0 62

TE0032 Stanislav Mašek, Okříšky -5 62

11. místo

TE0012 Ivana Kahounová, Dalešice 1 60

12. místo

TE0002 Roman Fukas, Jihlava -2 57

TE0013 Jana Nejedlíková, Moravské Budějovice -2 57

TE0003 Radek Fukas, Třebíč -5 57

TE0031 Pavel Hybášek, Okříšky -5 57

16. místo

TE0010 Věra Chládková, Radkovice -2 56

TE0018 Ondřej Koláčný, Dolní Radslavice -2 56

TE0029 Martin Mašek ml., Petrovice -2 56

19. místo

TE0011 Petr Votava, Újezd -2 55

20. místo

TE0006 Libor Fiala, Hrotovice 1 54

TE0027 Marie Linhová, Jaroměřice nad Rokytnou 1 54

22. místo

TE0016 Jitka Buchtelová, Březník 4 52

23. místo

TE0023 Lukáš Mašek, Petrovice 1 51

24. místo

TE0005 Jaroslav Zerza, Třebíč -2 49

25. místo

TE0042 Marcela Hortová, Slavice -2 48

TE0040 Leoš Pelánek, Dolní Heřmanice -2 48

TE0041 Vítek Pelánek, Dolní Heřmanice -2 48

TE0039 Ladislav Pelánek, Dolní Heřmanice -2 48

29. místo

TE0019 Hana Kutílková, Horní Heřmanice 0 47

30. místo

TE0017 Jiří Oborný, Březník 4 46

31. místo

TE0046 Hana Pěchotová, Olší nad Oslavou -2 45

32. místo

TE0049 Josef Voda nejml., Velké Meziříčí -2 44

TE0026 Jaroslav Fiala, Náměšť nad Oslavou -7 44

34. místo

TE0045 Daniel Pěchota, Olší nad Oslavou -2 42

TE0009 Milan Walek, Třebíč -5 42

36. místo

TE0047 Josef Voda ml., V. Meziříčí 4 41

TE0020 Michal Koláčný, Dolní Radslavice -2 41

38. místo

TE0043 Hana Vodová, Velké Meziříčí -5 40

39. místo

TE0007 Vítězslav Hanzl, Plešice -2 39

TE0008 Marcel Horkel, Hrotovice -2 39

41. místo

TE0035 Miroslav Kadela, Stránecká Zhoř 1 36

42. místo

TE0028 Karel Linha, Jaroměřice nad Rokytnou -5 27

43. místo

TE0048 Hana Vodová ml., V. Meziříčí 1 26

44. místo

TE0015 Stanislava Oborná, Březník -2 25

45. místo

TE0037 Blanka Janová, Velké Meziříčí 10 24

46. místo

TE0050 Martin Voda, Velké Meziříčí 1 23

47. místo

TE0014 Karel Buchtela, Valeč 4 16

48. místo

TE0038 Marie Kadelová, Stránecká Zhoř -5 9

49. místo

TE0001 Milan Kocián, Třebíč -8 3

TÝMY

1. místo

P.A.L.M. 121 4 279

2. místo

SKM -14 243

3. místo

Šumáci -5 228

4. místo

Old Boys -8 226

5. místo

Božkov Team -4 206

6. místo

Slavia -2 205

7. místo

PEL-BUS -8 192

8. místo

Hrotopleš -8 174

9. místo

Bosna 10 139

10. místo

Kopálisti 4 138