PŘIBYSLAVICE – HODONÍN 3:4 SN

Brankáři na obou stranách drželi své týmy nad vodou a tak se na první branku čekalo do poslední minuty první třetiny, když ve vlastním oslabení zatáhl David Fiala míček do pásma hostů a nečekanou zadovkou našel Michala Nováka, který tvrdou ranou k tyči nedal Krýsovi šanci. Vedení 1:0 ale nevydrželo dlouho, neboť hned v úvodu druhé třetiny hosté srovnali.

Běhavý a náročný hokejbal pokračoval i v celé druhé třetině, ale šance na obou stranách zůstávaly nevyužity. Do vedení šla Slza znovu ve 28. minutě, kdy nováček v dresu Slzy Tomáš Riedl využil nahrávek obránců Petra Němce a Martina Hanzla a střelou z mezikruží překonal Krýsu. Začátek třetí třetiny byl ale jak přes kopírák té druhé. Chyby v obraně domácích dokázal Hodonín využít a srovnal na 2:2.

Obrovskou šanci měla Slza v přesilové hře, když Bednář našel Fialu a ten hledal před brankou Randu. Šance ale zůstala nevyužita a tak Slza udeřila až v 39. minutě. Přečíslení tři na dva Přibyslavice sehrály skvěle, když Fiala předal míček Mejzlíkovi a ten zpětnou nahrávkou vybídl Davida Fialu ke skórování - 3:2.

Jak už bylo ale v zápase pravidlem, hosté minutu na to stav utkání srovnali a tak zápas skončil v základní hrací době 3:3. „Každý tým si připsal po bodu a hrálo se o druhý bonusový bod. V následném pětiminutovém prodloužení branka nepadla, a tak rozhodovaly o vítězství až nájezdy, ve kterých byl Hodonín úspěšnější, a tak si z Přibyslavic odváží dva body,“ uvedl k zápasu David Fiala.

Branky a asistence Přibyslavic: 15. Novák (Fiala), 28. Riedl (Hanzl, P. Němec), 39. Fiala (Mejzlík, Novák). Rozhodčí: Vokurka, Chytil. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Střely: 37:42. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:2 – 0:0. Sestava Přibyslavic: Pojer (Hašek) - Hanzl, P. Němec, Randa, Mejzlík - Bednář, Fiala, Novák, Malý, I. Samek, Riedl.