LETNÍ RALLYE. Tradičně největší motoristický závod na Vysočině se dočkal podstatné novinky. Horácká rallye zůstala součástí kalendáře mezinárodního mistrovství České republiky, ale tentokrát se jela v jiném termínu. Tradiční říjnové mrazíky tentokrát vystřídala červencová vedra. Na atraktivnosti už osmnáctého ročníku soutěže to však neubralo.

KONEC VE ČTVRTFINÁLE. Po neklidných sezonách, kdy se prvoligoví hráči Horácké Slavie pohybovali ve spodních patrech tabulky a trápily je záchranářské starosti, prožila Třebíč lepší časy. Základní část uplynulé sezony zakončili svěřenci trenéra Horešovského na šesté příčce, zaručující postup do play off. A přestože ve čtvrtfinále vypadli s favorizovanou Mladou Boleslaví, v klubu vládla spokojenost.

OBRAT K LEPŠÍMU. Třebíčští fotbalisté se v minulém ročníku divize D zachraňovali až v hodině dvanácté. To na podzim se představili v naprosto jiném světle. Před jarními odvetami jim patří pátá pozice, která zaručuje relativně klidné jaro. K umístění v horní polovině tabulky přispěl velkou měrou zejména kapitán a špílmachr týmu Ivo Koníř.

ZLATÁ SPRINTERKA. Náměšťská dráhová cyklistka Lenka Valová potvrdila na mistrovství republiky, že je českou sprinterskou jedničkou.