KAPLICE - TŘEBÍČ 4:15


Snipeři proti papírově slabšímu soupeři nechtěli nic ponechat náhodě a do zápasu vlétli. Po úvodních pěti minutách vedli 5:0.
Prostřední část pokračovala ve stylu té první. Třebíčané občas zapomínali na zadní vrátka, a proto se Kaplici podařilo vstřelit dvě branky z brejků. To však na vývoji utkání nic nezměnilo. Ve třetí třetině se zápas v podstatě již jen dohrával.


Branky a nahrávky Třebíče: 2. Petr Štěpánek (Pavel Štěpánek), 3. Petr Štěpánek (Jakub), 5. Pavel Štěpánek (Petr Štěpánek), 5. Furdan (Pavel Štěpánek), 5. Holas (Černý), 14. Jakub (Furdan), 17. Pavel Štěpánek (Petr Štěpánek), 17. Jakub (Jelínek), 20. Janíček (Holas), 24. Pavel Štěpánek (Jelínek), 27. Pavel Štěpánek (Jelínek), 28. Janíček (Holas), 30. Furdan, 35. Furdan, 43. Petr Štěpánek (Jakub). Třetiny: 0:6, 2:6, 2:3. Snipers Třebíč: Nevrzal – Forman, Černý, Furdan, Jelínek – Janíček, Pazderník, Holas – Petr Štěpánek, Pavel Štěpánek – Jakub – Pazderka.

PELHŘIMOV B - TŘEBÍČ 8:9


Pelhřimov v utkání prvních dvou týmů soutěže lídra zaskočil a ve 13. vteřině skóroval po rychlém průniku .


V první třetině byl tým z Vysočiny jednoznačně lepším týmem a Snipery přehrával ve všech herních činnostech. Ještě dvě minuty do první sirény vedl Pelhřimov 4:1. Třebíčští však dokázali hrubou chybu soupeře v obraně potrestat a snížit na 4:3.


Ve druhém dějství se hra postupně vyrovnávala. K vidění však bylo spoustu šancí na obou stranách. Utkání probíhalo v obrovském tempu, když vzájemné útoky převyšovaly obrany. Sniperům se však povedlo vytěžit více a vyrovnat.


Závěrečná část se nesla ve znamení šancí a zvratů. Lépe začali Pelhřimovští. Dost jim k tomu pomohli i Snipeři, když se nechali na začátku dvakrát vyloučit. Ani se na hřišti pořádně nerozkoukali a po pěti minutách prohrávali o tři branky.


Vypadalo to, že je rozhodnuto. Snipeři se přesto semkli a rychle snížili, ale další branky nepřicházely. V té době se Třebíčanům dařilo soupeře držet v jeho obranném pásmu.


Snipeři během tří minut dokázali třikrát skórovat a tím rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Pelhřimov se ještě neúspěšně pokoušel o hru bez brankáře.

Branky a nahrávky Třebíče: 5. Pavel Štěpánek (Petr Štěpánek), 15. Jakub (Petr Štěpánek), 15. Pavel Štěpánek (Petr Štěpánek), 21. Holas (Jelínek), 28. Petr Štěpánek (Jakub), 36. Pavel Štěpánek (Petr Štěpánek), 41. Petr Štěpánek (Furdan), 42. Pazderka (Janíček), 44. Pavel Štěpánek (Furdan). Třetiny: 4:3, 1:2, 3:4. Snipers Třebíč: Cejpek - Forman, Černý, Furdan, Jelínek – Janíček, Pazderník, Holas – Petr Štěpánek, Pavel Štěpánek – Jakub – Pazderka.