„Jeli jsme tam s cílem získat tři body a prolomit šňůru dvou porážek. Do utkání jsme vstoupili lépe a měli převahu, kterou jsme zužitkovali až při přesilových hrách," komentuje trenér Sniperů Michal Pazderník.

Jeho svěřenci položili základy k úspěchu už v první třetině, ale Severomoravané se nevzdávali a utkání ve zbývajícím čase ještě zdramatizovali.

„Úvodní dějství jsme sice vyhráli 3:1, ale domácí se nevzdávali a dokázali na začátku druhé třetiny snížit na rozdíl branky. Možnost vyrovnat měli po chvíli z trestného nájezdu, ale Bazala nájezd lapil, a to nás nakoplo a od té doby, včetně oslabení, jsme měli utkání pod kontrolou. Postupem času jsme náskok navyšovali a sebevědomě dokráčeli k vítězství," hodnotí Pazderník.

Jenže plný bodový zisk Snipeři draze zaplatili. „Smůlou pro nás jsou další zranění, konkrétně Mátla a Furdana. Snad už zraněných nebude přibývat. Doufám, že v sobotu proti Opavě dorazí diváci v hojném počtu a pomůžou nám k dalšímu vítězství," přeje si šéf třebíčské střídačky.

PASKOV – SNIPERS 4:8
Branky a nahrávky: 15. Kurečka (Glogar), 24. Pecek (Bonczek), 48. Ritz (Růžička), 60. Bonczek (Kurečka) – 5. Furdan (Blažek), 12. Petr Štěpánek (Furdan), 20. Papoušek (Mátl), 36. Petr Štěpánek (Pavel Štěpánek), 42. Pavel Štěpánek (Macálka), 46. Svoboda (Macálka), 51. Furdan (Pavel Štěpánek), 58. Petr Štěpánek (Furdan). Rozhodčí: Sladký – Vybíhal. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:4. Diváci: 26. Třetiny: 1:3, 1:1, 2:4. Snipers Třebíč: Štos (Bazala) – Macálka, Petr Štěpánek, Vlach, Papoušek, Mátl, Pospíšil, Blažek, Janata, Kuželka, Pavel Štěpánek, Molák, Furdan, Svoboda.