Jihomoravané si během úvodní desetiminutovky vypracovali dvoubrankový náskok a na snížení Blažka těsně před pauzou odpověděli vzápětí. „Do zápasu jsme vstoupili vlažně a zákonitě jsme byli potrestání. V první třetině jsme toho opravdu moc nepředvedli a místo zakončení jsme pořád hledali volného spoluhráče,“ mrzelo třebíčského trenéra Michala Pazderníka.

Jeho svěřenci se po změně stran zlepšili, ale na Klobouky to pořád nestačilo. „Od druhého dějství jsme byli nebezpečnější, jenže nám dělal problém soupeř, který spoléhal na přehuštění vlastní poloviny a na rychlé protiútoky,“ posteskl si kouč Sniperů.

Hosté začali závěrečnou část dvěma góly a měli tak soupeře na dostřel. Ovšem domácí na kontaktní góly soupeře dokázali odpovědět. „Ve třetím dějství jsme sice mocně dotahovali, ale opět jsme dostali zbytečnou rozdílovou branku při power-play, a tak nám zbyly jen oči pro pláč,“ uzavřel hodnocení Pazderník.

KLOBOUKY – SNIPERS TŘEBÍČ 9:7

Branky a nahrávky: 8. Gregr (Volek), 9. Líznar (Gregr), 20. Gregr (T. Jakubec), 24. Trlica (Volek), 31. Jedlička (Volek), 31. T. Jakubec (Volek), 48. Gremmel (Líznar), 54. Líznar (Hos), 60. Gregr (Volek) – 20. Blažek (Sýkora), 26. Sýkora (Žák), 34. Dlabač, 44. Žák (Pospíšil), 45. Žák (Blažek), 51. Mátl, 58. Pospíšil (Žák). Rozhodčí: Kropáček – Novák. Vyloučení: 3:3, navíc Procházka (Klobouky) 5 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 28. Třetiny: 3:1, 3:2, 3:4. Snipers Třebíč: Bazala – D. Salák, Sýkora, Mátl, Papoušek, Dlabač, Žák, Picmaus, Pospíšil, Blažek, F. Salák, Sedláček, Janata, Kuželka.

Ostatní výsledky 3. kola: H. Brod - Rožnov p. R. 7:41, H. Suchá - Žďár n. S. 6:7, Náchod – Telnice 4:2, Kopřivnice - Sokol Brno I Gullivers 4:2, Bystřice – Opava 3:1.

12. Telnice 3 0 0 0 3 14:20 0

Příští kolo: Žďár n. S. – Bystřice, Kopřivnice – Náchod, Opava . H. Brod, Sokol Brno I Gullivers - Rožnov p. R., H. Suchá – Snipers, Telnice – Klobouky.