A to bude cílem Třebíče. „Přesně tak. Chceme se vrátit ještě do Horní Suché a to znamená jediné – doma oba zápasy vyhrát. Já doufám, že dorazí velké množství fanoušků a dotlačí nás k vítězství," přeje si uspět trenér Sniperů Michal Pazderník.

Třebíčský kormidelník by měl mít k dispozici kompletní kádr. „Nějaké drobné šrámy někteří hráči v Horní Suché utržili, ale nejde o nic vážného. K dalším zápasům budou připraveni nastoupit," hlásí Pazderník.

Snipeři by si měli dát pozor na nekoncentrovanost. „Jakýkoliv herní výpadek je zákonitě potrestán. Dále si musíme dát pozor na standardní situace soupeře při rozehrávkách z rohu a také na jejich křižné nahrávky, které nám dělaly velké problémy," varuje třebíčský kouč.

Jeho svěřenci přitom první duely nezačali špatně. „Oba zápasy byly vývojem podobné. Otevřeli jsme skóre, ale do druhé třetiny šli s jednobrankovým mankem. V obou utkáních jsme předvedli krátký výpadek a z toho pramenily tři rychlé branky v naší síti," ohlíží se Pazderník, který si také trošku postěžoval na nepřízeň osudu.

„Domácím také padly šťastné branky a my jsme takové štěstí neměli. Soupeř navíc dokonale využil znalost domácího prostředí a také styl, jakým se píská na severu Moravy. Uvidíme, jak se popasují hráči Horní Suché s těmito podmínkami u nás," pravil šéf třebíčské střídačky.

Snipeři podle něj sehráli v Horní Suché kvalitní zápasy ve vysokém tempu a po herní stránce se nemají za co stydět. Ovšem výsledkově jim nevyšly. „Nespokojenost s nulou na kontě je, ale je to sport. Herně to byla vyrovnaná utkání, ale pomyslné štěstíčko se k nám otočilo zády. Nyní musíme doma napodobit Horní Suchou a urvat dvě výhry," nechal se slyšet třebíčský lodivod.

Florbalové menu
Divize - play-up
Sobota – od 18.00: SNIPERS TŘEBÍČ - FbK Horní Suchá (SH Města Třebíč), od 19.30: FbC Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
Neděle – od 15.00: SNIPERS TŘEBÍČ - FbK Horní Suchá (SH TJ Spartak Třebíč), od 18.00: FbC Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.

Poznámka: Týmy Horní Suché a FbC Panthers vedou v sérii 2:0 na zápasy a pokud v sobotu vyhrají, postupují do Národní ligy a nedělní zápasy se hrát nebudou.