Dvě nastřelené tyče Dlabačem v úvodu utkání naznačovaly trápení Sniperů. To se potvrdilo, když po něm trefil domácího brankáře do přilby Mátl. Pak se dvakrát po sobě prosadili Brňané, kteří ještě do přestávky zvýšili už na 3:0.
Obraz hry se nezměnil ani ve druhé třetině. Třebíč byla opticky lepší, ale opět selhávala v koncovce. Po neproměněných šancích Mátla,

Dlabače, Macálky a Moláka proměnili Jihomoravané samostatný únik a bylo to už 4:0. Aby toho nebylo pro hosty málo, tak se zkraje závěrečné části zranil kapitán Dlabač, kterého pochroumaný kotník do hry nepustí zhruba tři týdny. Ve 44. minutě sice snížil Janata, ale domácí rychle odpověděli gólem na 5:1 a Snipeři se dostali do neřešitelné situace. Brňané přidali další dvě trefy a ke konci ještě dvakrát odpověděli na Furdanův čestný úspěch.

„Zápas se mi hodnotí těžce, protože konečný výsledek neodpovídá dění na hřišti a je pro nás příliš krutý. Každopádně se hraje na branky a těch dali domácí více. Bohužel my jsme nedokázali využít nic z velkého množství šancí a soupeř prakticky využil každou příležitost," hodnotí trenér Sniperů Michal Pazderník.

S. BRNO – SNIPERS 9:2
Branky a nahrávky: 8. Pokorný (Konečný), 12. Vancl (Pokorný), 14. Foret, 39. Jalový (Pleska), 44. Bílek (Foret), 45. Konečný (Jalový), 48. Pleska (Riger), 53. Pleska (Jalový), 55. Konečný (Pleska) – 44. Janata (Furdan), 54. Furdan (Janata). Rozhodčí: Saňka – Trávníček. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 54. Třetiny: 3:0, 1:0, 5:2. Snipers Třebíč: Bazala – Macálka, Petr Štěpánek, Štveráček, Papoušek, Dlabač, Mátl, Pospíšil, Sedláček, Janata, Molák, Furdan, Svoboda.