Ten však ví, že jeho svěřence proti Jihomoravanům nic lehkého nečeká. „Očekávám, že první třetina bude oťukávací, kdy soupeř zaleze v obraném pásmu a bude spoléhat na rychlé protiútoky. Takže nejhorší možná varianta pro nás, protože dobývat soupeře nám moc nesedí, tím otevíráme obranu," obává se trenér Sniperů.

Hráči z Vysočiny se poslední dobou potýkají s chabou koncovkou. „Hrajeme až příliš na krásu. Je potřeba zjednodušit hru a přímočaře zakončovat, než vymýšlet další a další kombinace. Na pohled je akce krásná, ale efektivita žádná. Je potřeba častěji střílet," ví třebíčský lodivod.

A právě na tom je potřeba zapracovat. Jak se to Sniperům přes týden podařilo? „To ukáže až samotný zápas, ale spíše než o přípravě jako takové, je to o hlavě. Musíme být v určitých situacích více sebevědomí a také nesmíme polevit v koncentraci," vysvětluje Pazderník.

Třebíčský celek je ve třetí nejvyšší soutěži nováčkem a po deseti kolech figuruje na slušném pátém místě tabulky východní skupiny. „Adaptovali jsme se celkem dobře. Zápasy nám ukázaly, že každé utkání je vyrovnané a nikdo není favoritem," podotýká šéf třebíčské střídačky a pokračuje.

„Sebemenší chyba je většinou potrestána. Hraje se daleko více do těla a soupeři jsou takticky vyzrálí. Nyní už budeme mít těžší zápasy, protože pro většinu týmu jsme byli velkou neznámou," bilancuje dosavadní průběh sezony Pazderník.

Po dnešním zápasu proti Kloboukům se základní část přehoupne Sniperům do své druhé poloviny. „V odvetách už soupeři budou vědět, na koho a na co si dát větší pozor. Pro nás je důležité skončit do osmého místa a tím pádem se dostat do play-off. Nyní máme náskok pět bodů nad devátým mužstvem, tak doufám, že se náskok nebude zmenšovat," přeje si uspět Pazderník.

Třebíčský kormidelník by měl mít k dispozici kompletní kádr. „Někteří zranění hráči už chtějí nastoupit, ale uvidíme až v den zápasu (článek byl pořízen v pátek – poznámka autora), jestli už je zdravotní stav pustí do zápasu či nikoliv. Nemoci se nám naštěstí vyhýbají, takže doufám, že budeme kompletní," svěřil se Pazderník.