SK JIHLAVA - PŘIBYSLAVICE 4:5 sn
Domácí se ujali vedení už při prvním střídání. Slza ale nesložila zbraně a v 6. minutě se po akci Fialy prosadil dorážkou Bednář. Jihlavě vyšel vstup i do druhé třetiny, když využila nekoncentrovanosti soupeře a znovu vedla. Slza si ale začala vytvářet čím dál větší šance. Na spojnici tyčí skončila střela Fialy a domácí brankář Bártů zase vytáhl výborný zákrok proti střele Koudelky. Ve 25. minutě využil přesilovku Benáček, který po přihrávkách Grice a Němce vyrovnal. Přibyslavice potrestaly další vyloučení o dvě minuty později, kdy souhru s Bednářem zakončil Němec – 2:3.

Jihlavané dobře vstoupili i do třetí části a po úniku vyrovnali. Slza ale zabrala a znovu se prosadila v početní výhodě, po asistenci Bednáře a Němce se trefil z dálky Gric. Přibyslavice sahaly po třech bodech, ale ve 44. minutě domácí vyrovnali na 4:4. O osudu zápasu musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých se Jihlava prosadila pouze dvakrát, zatímco stejněkrát skóroval za hosty Fiala. Zbylé nájezdy pochytali oba brankáři. Výjimkou byla šťastná trefa Bednáře čtvrtou výhru v řadě pro Slzu.
Branky a nahrávky: 1. Zápotočný (Koudelka), 16. Průcha, 32. Apeltauer (D. Dolejší, Vávrů), 44. Matějka (Apeltauer) - 6. Bednář (Fiala), 25. Benáček (Gric, Němec), 27. Němec (Bednář), 36. Gric (Němec, Bednář), rozhodující nájezd: Bednář. Rozhodčí: Jeletz. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:1, 1:2, 2:1. Přibyslavice: Schönberger – Bacúr, R. Vozárik, Gric, Benáček - Fiala, Bednář, Němec – Malý, Maša, Koudelka.

TŘEBÍČ – HUSTOPEČE 4:3 sn
První třetina nabídla vyrovnanou partii. Kromě dvou branek, po jedné na každé straně, bylo za sekyru domácího Roubce nařízeno trestné střílení, které bravurně zlikvidoval Koudela. Druhou třetinu jakoby Třebíč přestala hrát a toho Hustopeče využily, když se během deseti minut dostaly do dvougólového vedení.

Slza ale zabrala a nejenže srovnala stav na 3:3, ale i zvládla samostatné nájezdy. V této disciplíně vynikal třebíčský gólman Koudela a zápas rozhodla až sedmá penalta. „Po inkasované třetí brance jsme se polili živou vodou a jen díky hostujícímu brankaři se nám nepodařilo utkání rozhodnout už v základní hrací době," hodnotí třebíčský obránce Roman Nováček.
Branky a nahrávky: 4. Mejzlík (Němec), 28. Vojtíšek (Němec), 34. Mejzlík (Roubec), rozhodující nájezd: M. Ludes – 14. Svoboda (Hikl), 20. Blažek (Svoboda), 25. Kočí (Blažek). Rozhodčí: Chytil, Vokurka. Vyloučení: 2:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:0. Třebíč: Koudela – Hanzl, R. Nováček, Roubec, Šplíchal – Igersky, A. Nováček, M. Ludes – Chlubna, Mejzlík, Vojtíšek – Němec, D. Ludes.