Dařilo i druhému zástupci z Třebíčska, Slze Třebíč, která týmu TJ Agrotec Hustopeče nasázela „desítku“.

OKŘÍŠKY - SHARKS BRNO 8:2

Domácí se ze začátku prezentovali nepříliš přesvědčivým dojmem, a to hosté potrestali dvěma zásahy v rozmezí sedmé a osmé minuty. A tak úvodní dějství skončilo nerozhodně.

Ovšem od druhé části se začalo dařit útočníkům Okříšek, kdy v průběhu druhé třetiny svému soupeři odskočili o dvě branky.
Brňané měli jen jednoho hráče na střídání, tak podle toho i hráli. Jejich síla byla vždy v bojovnosti a rychlých brejcích.

Závěrečná perioda už patřila jen hráčům Slzy, kteří svého soupeře přestříleli, nasázeli mu ještě čtyři branky.

Branky a nahrávky Okříšek: 3. Moudrý (Novák), 7. Rymeš, 17. Zelený (Novák, Moudrý), 21. Kokeš (Maša, Krejčí), 35. Moudrý (Zelený, Váka). 37. Malý (Doležal, Rymeš), 40. Kokeš (Novák), 44. Gric (Kokeš). Třetiny: 2:2, 2:0, 4:0. Okříšky: Vozárik - Fila, Doležal, Hvězda, Gric, O. Schönberger, Váka - Kokeš, Novák, Krejčí - Rymeš, Maša, Malý - Moudrý, Zelený.

HUSTOPEČE - TŘEBÍČ 2:10

Hráči třebíčské Slzy po třech střelách na branku soupeře Třebíčané vedli 3:0.
Domácí sice sáhli k výměně brankáře, ale další gól hostí na sebe nenechal dlouho čekat - 4:0.

Ve druhé třetině využily Hustopeče k obratu dvou z mnoha přesilových her, přesto jim v pohodě hrající Třebíč nasázela další tři branky.
Třetí část už se pouze dohrávala z povinnosti a Třebíč uzavřela skóre zápasu na konečných 10:2.

„Soupeř byl poměrně slabý. My jsme sice dvakrát inkasovali, ale vždy to bylo v oslabení,“ hodnotí třebíčský kouč Luboš Palát.
V první třetině jsme v podstatě rozhodli a pak už jsme to v poklidu dohráli,“ pochvaluje si trenér Třebíče.

Branky a nahrávky Třebíče: 3. Oujezdský (Hrabovský), 5. Bednář (Hrabovský), 7. Janata (Ludes, Bednář), 10. Hekrla, 17. Ludes (Málek), 21. Oujezdský (Bednář), 30. Oujezdský (Chlubna), 37. Svoboda (Hekrla, Hrabovský), 39. Chlubna, 44. Oujezdský. Třetiny: 4:0, 3:2, 3:0. Třebíč: Koudela - Hrabovský, Hanzl, Janata, Švejda - Oujezdský, Svoboda, Bednář - Chlubna, Ludes, Hekrla – Málek, Bednář.