Slzy si opět proti svým soupeřům otevřely střelnice

Přibyslavice/ Hustopeče - Hokejbalisté okříšské Slzy na svém hřišti v Přibyslavicích v rámci 13. kola druhé národní ligy mužů osmi brankami přestříleli oslabené mužstvo Blue Sharks Brno.

17.3.2009

Ilustrační foto.Foto: Martin Mutl

Dařilo i druhému zástupci z Třebíčska, Slze Třebíč, která týmu TJ Agrotec Hustopeče nasázela „desítku“.

OKŘÍŠKY - SHARKS BRNO 8:2

Domácí se ze začátku prezentovali nepříliš přesvědčivým dojmem, a to hosté potrestali dvěma zásahy v rozmezí sedmé a osmé minuty. A tak úvodní dějství skončilo nerozhodně.

Ovšem od druhé části se začalo dařit útočníkům Okříšek, kdy v průběhu druhé třetiny svému soupeři odskočili o dvě branky.
Brňané měli jen jednoho hráče na střídání, tak podle toho i hráli. Jejich síla byla vždy v bojovnosti a rychlých brejcích.

Závěrečná perioda už patřila jen hráčům Slzy, kteří svého soupeře přestříleli, nasázeli mu ještě čtyři branky.

Branky a nahrávky Okříšek: 3. Moudrý (Novák), 7. Rymeš, 17. Zelený (Novák, Moudrý), 21. Kokeš (Maša, Krejčí), 35. Moudrý (Zelený, Váka). 37. Malý (Doležal, Rymeš), 40. Kokeš (Novák), 44. Gric (Kokeš). Třetiny: 2:2, 2:0, 4:0. Okříšky: Vozárik - Fila, Doležal, Hvězda, Gric, O. Schönberger, Váka - Kokeš, Novák, Krejčí - Rymeš, Maša, Malý - Moudrý, Zelený.

HUSTOPEČE - TŘEBÍČ 2:10

Hráči třebíčské Slzy po třech střelách na branku soupeře Třebíčané vedli 3:0.
Domácí sice sáhli k výměně brankáře, ale další gól hostí na sebe nenechal dlouho čekat - 4:0.

Ve druhé třetině využily Hustopeče k obratu dvou z mnoha přesilových her, přesto jim v pohodě hrající Třebíč nasázela další tři branky.
Třetí část už se pouze dohrávala z povinnosti a Třebíč uzavřela skóre zápasu na konečných 10:2.

„Soupeř byl poměrně slabý. My jsme sice dvakrát inkasovali, ale vždy to bylo v oslabení,“ hodnotí třebíčský kouč Luboš Palát.
V první třetině jsme v podstatě rozhodli a pak už jsme to v poklidu dohráli,“ pochvaluje si trenér Třebíče.

Branky a nahrávky Třebíče: 3. Oujezdský (Hrabovský), 5. Bednář (Hrabovský), 7. Janata (Ludes, Bednář), 10. Hekrla, 17. Ludes (Málek), 21. Oujezdský (Bednář), 30. Oujezdský (Chlubna), 37. Svoboda (Hekrla, Hrabovský), 39. Chlubna, 44. Oujezdský. Třetiny: 4:0, 3:2, 3:0. Třebíč: Koudela - Hrabovský, Hanzl, Janata, Švejda - Oujezdský, Svoboda, Bednář - Chlubna, Ludes, Hekrla – Málek, Bednář.

17.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Výstava v Zahrádkářském domě ve Švabinského ulici.
22

OBRAZEM: Zahrádkáři pořádají velkou jubilejní výstavu

Ve volebním obvodu Vladislav může k volební urně přijít 756 oprávněných voličů.
5

Volby ve Vladislavi: I občanský průkaz už jsme po rozpečetění urny našli

"Volím topku," prozradil vězeň a kuchař Mikuláš Horváth

Třebíčsko - Také ve Věznici Rapotice jsou voliči. Nápravné zařízení katastrálně spadá pod obec Lesní Jakubov.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Hlasování začalo, otevřelo se 1 137 volebních místností

Vysočina – Úderem páteční čtrnácté hodiny, kdy v celé zemi začaly letošní sněmovní volby, se na Vysočině otevřelo 1137 volebních místností. Voliči, kteří do nich přicházejí, mohou odevzdávat své hlasy 419 kandidátům, kteří kandidují na kandidátních listinách 24 volebních stran.

Víkend: Koná se drakiáda i setkání s čajomilcem

Třebíč - Autorské čtení, vyprávění cestovatelů, tvoření s dětmi a drakiáda. Takové jsou tipy Denku na nadcházející víkend.