PŘIBYSLAVICE – ST. BRNO 2:3 sn
V početné sestavě nastoupivší domácí začali aktivně, ale ani hosté nechtěli zůstat pozadu. Vyrovnaná první třetina ovšem branku ne nabídla. Po změně stran se hráči Starého Brna ujali vedení využitou přesilovkou. Hosté brzy nato zvýšili střelou z mezikruží a potrestali tak zmatky v obranném pásmu.

Přibyslavice se vrátily do zápasu díky nedisciplinovanosti soupeře, kdy početní výhody využil po přihrávce Randy zkušený Benáček. Slza od té doby převzala otěže zápasu, ale ve třetí třetině musela ještě smazat jednobrankové manko. To se jim povedlo po další přesilové hře. Fiala na modré čáře přihrál Novákovi a jeho střela skončila za brněnským brankářem.

Závěr utkání ještě okořenila potyčka domácího Hanzla s hostujícím hráčem, ale žádná branka již nepadla. V následné penaltové loterii byly lepší hosté a z Přibyslavic si tedy odváží o bod více než domácí Slza. „Podali jsme srdnatý výkon a po dlouhé době obrali Staré Brno o nějaký ten bodík," těšilo domácího útočníka Davida Fialu.
Branky a nahrávky Slzy: Benáček (Randa), Novák (Fiala). Třetiny: 0:0, 1:2, 1:0. Přibyslavice: Maxa (Pojer) – Gric, Hvězda, Zelený, Benáček, Randa, Hanzl, Bacúr – Novák, Fiala, Bednář, Samek, Malý, Chlubna, Němec Lukáš, Němec Petr, Vozárik, Brym.

BULLDOGS BRNO B – TŘEBÍČ 3:5
Oba aktéři hráli s obrovským nasazením a šance byly k vidění na obou stranách. Jako první se ujali vedení hosté, ale domácí brzy srovnali. Třebíčští měli převahu Brňané se zase prosazovali z protiútoků.

Slza se však mohla ve svých řadách spolehnout na Mejzlíka, který strhl vítězství na stranu hráčů z Vysočiny hattrickem. A to ještě při závěrečné power-play Jihomoravanů odkrytou branku minul. „Nakonec jsme vyhráli a oplatili Buldokům porážku z podzimu," shrnul hostující obránce Vojtěch Němec.

Branky a nahrávky Slzy: 8. Růžička (Pelikán), 8. Mejzlík (Riedl), 28. Mejzlík (Růžička), 32. Riedl, 40. Mejzlík (Němec). Třetiny: 1:1, 1:2, 1:2. Třebíč: Igerský – Pelikán, Němec, D. Ludes, M. Ludes, Štveráček, Mejzlík, Máca, Janda, Růžička, Riedl.