Domácí měli v první třetině více ze hry. V osmé minutě byl při samostatném úniku faulován hostujícím hráčem Růžička, ale trestné střílení neproměnil. Slza se dočkala až v 11. minutě, kdy si přihrávku Bohatého srazil tišnovský hráč do vlastní sítě.

Titáni po změně stran vyrovnali hru. Třebíčští hráči mohli zvýšit. Jenže Mejzlíkova střela, která prošla mezi nohama brankáře, se odrazila od tyče. Domácí sice reklamovali gól, ale rozhodčí upažil. Po pěti minutách měli Tišnov přesilovku, kterou střelou od modré čáry využil, a bylo vyrovnáno.

Slza se snažila ve třetí části rozhodnout, ale při jejím oslabení udeřilo na opačné straně. Hráči z Vysočiny už odpověď nenašli. Riedl totiž prázdnou branku hostí minul. Slze nepomohl ani závěrečný tlak i hra bez brankáře. (obi)

TŘEBÍČ – TIŠNOV 1:2
Branky a nahrávky: 12. Bohatý – 22. Burian (Sova), 42. Ohainka (Burian). Rozhodčí: Chytil. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. Třetiny: 1:0, 0:1, 0:1. Třebíč: Igerský – O. Pelikán, T. Pelikán, Semerád, Uhlíř, Štveráček, Máj – Riedl, Mejzlík, Máca – M. Ludes, D. Ludes, Fekiač – Fuchs, Bohatý, Růžička – Švejda.