KYJOV – PŘIBYSLAVICE 7:1
Domácí nastoupili v početné sestavě, ve které Slzu doslova uběhali. „Hned na začátku se nám zranil střelec Bednář a mělo to vlic i na druhé utkání," posteskl si hrající předseda přibyslavického klubu Jiří Gric a pokračoval v hodnocení. „Mladí hráči z Kyjoa nás přehráli. Asi pět branek jsme obdrželi z předbrankového prostoru. Myslím, že soupeř bude patřit k favoritům ligy," nechal se slyšet Gric.
Branka a nahrávka Slzy: 24. Malý (Maša). Třetiny: 2:0, 4:1, 1:0. Přibyslavice: Maxa - Gric, Zelený, Hanzl, Benáček - Bednář, Novák, P. Němec - Maša, Chlubna, Malý, Brym, Vozárik.

HODONÍN – PŘIBYSLAVICE 5:3
Slza neměla snadnou úlohu ani v dalším klání. Zavítala totiž na půdu týmů, který ještě loni hrál první národní ligu. „Mají v týmu dva hráče, kteří hrají extraligu za nedaleké Sudoměřice," doplňuje hrající předseda přibyslavického oddílu Jiří Gric. Jeho tým se ujal vedení po přesilové hře, kterou využil z dorážky Malý. Jenže domácí vývoj zápasu otočili. Druhou třetinu hosté vyhráli poměrem 2:1, a to především díky aktivnímu střelci Novákovi. Ten využil dva brejky a srovnal stav na 3:3.

Zkraje závěrečného dějství se před Maxovou brankou obtočil hodonínský útočník a střelou k tyči vrátil svému celku vedení.
Ke konci utkání museli hosté hrát dvojnásobné oslabení. Přibyslavice nevýhodu dvou mužů v poli ubránily, ale po klasické přesilovce domácích v čase 44:04 už inkasovaly.

„Ke konci trošku úřadoval rozodčí, který byl na nás opravdu přísný, takže víkend bez bodu. Chtěli jsme ze dvou venkovních zápasů aspoň jednou vyhrát, ale nepodařilo se. Zkusíme to napravit a zvednout se v neděli, kdy hrajeme doma proti úřadujícímu mistrovi SK Jihlava B," nechal se slyšet Gric.
Branky a nahrávky Slzy: 4. Malý (Novák), 17. Novák, 24. Novák. Vyloučení 2:5. Využití: 1:1. Třetiny: 2:1, 1:2, 2:0. Přibyslavice: Maxa - Gric, Zelený, Hanzl, Benáček - Novák, Malý -Maša, Chlubna, Brym, Vozárik, P. Němec.