Slza na půdě Flyers sahala po bodu

Přibyslavice, Jihlava – Poslední kolo základní části Moravské hokejbalové ligy je dohráno a rýsují se čtvrtfinálové dvojice pro play-off. Zbývají už jen tři odložená utkání. Ve 14. kole Třebíč statečně bojovala proti favorizovaným Flyers. Slza smazala manko v závěru, ale gólem v oslabení vteřinu před koncem v Jihlavě prohrála. Přibyslavice zaspaly úvod zápasu proti Hustopečím, to ale napravily a výsledek otočily.

15.4.2016

Třebíčští hokejbalisté (v černém) smazali manko v Jihlavě, ale z půdy favorita nakonec odjeli s prázdnou.Foto: Deník/ Jiří Oborný

PŘIBYSLAVICE – HUSTOPEČE 7:2
Hostům vyšel vstup do utkání a už v šesté minutě vedli o dvě branky. „Začátek utkání byl z naší strany špatný. Podcenili jsme soupeře, který nám dal dva góly v krátkém časovém sledu," uznal přibyslavický obránce Radek Zelený.

Jeho tým ale pak zabral a stačil ztrátu do konce první třetiny zásluhou Němce a Nováka smazat. Domácí byli po změně stran lepší a obrat dokonal svojí druhou brankou Novák. Obraz hry se nezměnil ani v poslední části, kdy hostitelé dominovali a převahu vyjádřili střelecky.

„Potom jsme se dostali do tlaku a tím, že soupeř měl míň hráčů, jsme měli do konce zápasu navrch. Jsme s výkonem i vítězstvím spokojení a upevnili jsme si pozici v tabulce," hodnotí domácí bek.

Slzu čeká už jen dohrávané utkání se Starým Brnem, kde už půjde jen o body do tabulky. „Čtvrtí už zůstaneme. Bude to odpočinkový zápas, který pojmeme jako přípravu na play-off," doplňuje Zelený.
Branky a nahrávky: 11. Němec, 15. Novák (Bednář), 18. Novák (Bednář), 34. Němec (Malý), 37. Chlubna (Malý, Vozárik), 41. Němec (Benáček, Novák), 45. Hanzl (Bednář, Benáček) – 3. Svoboda (Hampejs), 6. Svoboda (V. Klimeš). Rozhodčí: Chytil. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Třetiny: 2:2, 1:0, 4:0. Přibyslavice: Pojer – Hanzl, Zelený, Randa, Brym – Bednář, Benáček, Novák - Chlubna, Malý, Vozárik - Němec.

FLYERS JIHLAVA – TŘEBÍČ 5:4
Slza nastoupila na půdě favorizovaného soupeře, na kterého pravděpodobně narazí v play-off, s deseti hráči do pole. Hosté by si v případě výhry vylepšili postavení v tabulce, ale cíl v průběhu zápasu nenaplňovali. Utkání začalo rychlým gólem domácích, kteří ve třetí minutě zvýšili. Třebíč ale zbraně nesložila a bránila se náporu soupeře.

Flyers udeřili i zkraje prostřední části, když využili přesilovku. Slza i přes nepříznivý vývoj dál bojovala a ve třetí třetině sebrala všechny síly. Neuběhly ani čtyři minuty a zaváhání domácího obránce využil ke snížení střelou do šibenice Mejzlík. Tentýž hráč za nedlouho dostal od Máci přihrávku za obranu a byl faulován. Trestné střílení sám Mejzlík proměnil krásnou kličkou do bekhendu – 3:2.

Dvoubrankové vedení si Jihlavané vzali zpět ve 42. minutě. Hosté ale odpověděli přesnou trefou Štveráčka od modré čáry. Třebíčský obránce minutu před koncem základní hrací doby i vyrovnal. Jenže na prodloužení nakonec nedošlo. Domácí ukázali svou sílu v úplném závěru. Flyers potrestali vyloučení Miroslava Ludese, který dohrával souboj bez helmy, a sekundu před koncem zápasu rozhodli.
Branky a nahrávky: 1. Rezek (Drápela, Souček), 4. Souček (Uhlíř, Rezek), 18. Lorenc (Drápela, Rezek), 43. Lorenc (Kuřera, Matějka), 45. Lorenc (Kourek, Rezek). Rozhodčí: Chytil. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:2. Třetiny: 2:0, 1:0, 2:4. Třebíč: Koudela – Pelikán, Štveráček, D. Ludes – Riedl, M. Ludes, Fuchs – Máca, Igerský, Mejzlík.

15.4.2016 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč Montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky DĚLNÍK/DĚLNICE - PÍSKOVÁNÍ SKEL, POMOCNÉ PRÁCE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme manuální zručnost., Zaměstnanecké výhody: stravenky, měsíční bonus, , Kontakt:, - telefonicky: 568 845 481, - e-mailem: firma.prokes@volny.cz, - osobně: po předchozí telefonické domluvě. Pracoviště: Karel prokeš - "prokeš" - sklenářství, Průmyslová, č.p. 163, 674 01 Třebíč 1. Informace: Karel Prokeš, +420 568 845 481. Řemeslné práce - Řemeslné práce Ostatní řemeslní pracovníci a 14 000 Kč Obsluha strojů na výrobu obuvi Obuvník - obsluha stroje a zařízení na výrobu obuvi. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místa jsou vhodná zvláště pro osoby OZP 1. a 2. stupně., Možnost nákupu obuvi za výrobní ceny, využití nákladní podnikové dopravy. příplatek za odpracování plného pracovního úvazku. Pracoviště: Portosano s r.o., Krajinova, č.p. 724, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jaromír Lojda, +420 603 830 564. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 570 Kč Učitelé na 1. stupni základních škol UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26570 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Dle zákona 563/2004 Sb. (zákon o pedagogických pracovnících) v platném znění., , (1) Učitel prvního stupně základní školy získává odbornou kvalifikaci vysokoškolským vzděláním získaným studiem , a) v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů prvního stupně základní školy, , b) v akreditovaném magisterském studijním programu studijního oboru pedagogika, případně v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů mateřské školy, vychovatelství nebo pedagogiku volného času, a vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na přípravu učitelů prvního stupně základní školy, , c) v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů druhého stupně základní školy nebo na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů druhého stupně základní školy a všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy a , 1. vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na přípravu učitelů prvního stupně základní školy, nebo , 2. doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace podle § 22 odst. 2 (dále jen "doplňující studium k rozšíření odborné kvalifikace"), , d) v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy a vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na přípravu učitelů prvního stupně základní školy,. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola třebíč, na kopcích 342, Na Kopcích, č.p. 342, 674 01 Třebíč 1. Informace: Vítězslav Bártl, +420 736 514 939vpracovnídny9:00-14:00hod.. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 19 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK - MANIPULANT. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 20500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: -Náplň práce: manipulace s materiálem, zásobování výrobních linek potřebným materiálem a odvoz hotových výrobků k uskladnění, -Požadujeme: ŘP skupina B, výhoda průkaz VZV, Náborová odměna ve výši 5 000,-- Kč pro uchazeče přihlášené do 31.12.2017, Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, 13. a 14. mzda, 1x ročně podíly z hospodářského výsledku, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, firemní autobus z Třebíče a Mor. Budějovic. , -Nástup dle dohody. , Vhodné i pro absolventy.. Pracoviště: Mann + hummel (cz) v.o.s., 675 21 Okříšky. Informace: Hana Hartlová, +420 568 898 103.

Nové Město získalo další biatlonový Světový pohár

Michael Ngadeu ze Slavie (vpravo) proti Borisovu.
4

Výkon v Kodani zaujal. Slávistický stoper je ve výběru hvězd Evropské ligy

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Zajímavé derby rozhodl gól Dukly v oslabení

Třebíč – Druhý boj o hokejového krále Vysočiny připadl na 23. kolo Chance Ligy a znovu v něm byla úspěšnější jihlavská Dukla. Pro Horáckou Slavii to znamená přerušení čtyřzápasové vítězné série. Jediný gól střetnutí vstřelil ve vlastním oslabení jihlavský Tomáš Havránek.

OBRAZEM: Dukla přetlačila Ústí, Třebíč veze dva body

Jihlava, Benátky nad Jizerou – Ve 22. kole Chance ligy hokejisté Dukly uctili válečné veterány výhrou 3:1 nad dobře hrajícím Ústím nad Labem. Horácká Slavia v Benátkách nad Jizerou vedla dvakrát o dvě branky, ale nakonec se radovala až po samostatných nájezdech, když rozhodl Silvestr Kusko.