Slza vstoupila do utkání lépe, když Ivan Samek nastřelil tyč domácí branky. Stav utkání se ale změnil až v 8. minutě, když si Bednář poradil skvěle s odraženou Novákovou střelou a uklidil míček do branky. Domácí Jihlava ale ihned odpověděla a takto se vývoj utkání stále přeléval.

V 16. minutě vzal míček u své branky Vojtěch Fila, vyměnil si míček párkrát s Novákem a Fialou a nakonec přesnou střelou vymetl růžek domácí branky – 1:2. O pět minut poté Jihlava v přesilové hře srovnala – 2:2. Slza šla poté zásluhou Nováka a nahrávajícího Hanzla znovu do vedení, které ovšem trvalo něco přes minutu a stav byl znovu srovnán – 3:3. Ve 29. minutě si pohrála s obranou Jihlavy trojice Bednář, Fiala a zakončující Novák a Slza vedla 3:4.

Průběh utkání ale dával tušit, že Jihlava brzy znovu srovná, což se stalo o minutu a půl poté – 4:4. Konečnou podobu skóre utkání tak dala až 36. minuta, kdy David Fiala rozhodl. Čtvrté jarní utkání tak znovu přineslo bodový zisk a cenné tři body do tabulky. V neděli se utká Slza od 11.00 s Kyjovem, který porazila nedávno 6:2.

SK Jihlava B - Slza Přibyslavice 4:5

Branky a asistence Slzy: 8. Bednář (Novák), 16. Fila (Fiala, Novák), 22. Novák (Hanzl), 29. Novák (Fiala, Bednář), 36. Fiala (D. Samek, Novák). Střely: 34:26. Vyloučení: 3:4, využití: 1:0. Rozhodčí: Chytil, Jeletz. Diváci: 50. Třetiny: 1:1, 3:3, 0:1. Sestava Slzy: Pojer (Maxa) - Hanzl, Fila, D. Samek, Hort - Bednář, Fiala, Novák, I. Samek, Chlubna, P. Němec.