FLYERS JIHLAVA - PŘIBYSLAVICE 1:0 sn
Domácí měli po celou dobu více ze hry, ale jejich šance končily na brankáři Pojerovi, který za Slzu nastoupil teprve ke svému druhému zápasu v sezoně. V tom prvním nastoupil shodou okolností právě proti jihlavským Flyers při prvním vzájemném střetnutí doma (4:8). Tentokrát přibyslavický gólman přispěl k bodovému zisku.

O bezbrankovou remízu v základní hrací době se však zasloužil skvělý týmový výkon hostů, kteří nastoupili v okleštěné sestavě. „Zvládli jsme to takticky a podržel nás brankář Pojer, který pochytal všech 25 střel soupeře," pochválil spoluhráče mezi tyčemi hostující útočník David Fiala.

Jeho tým se do útoku příliš nehrnul, ale přesto byl blízko třem bodům, když se v obrovské šanci ocitl Koudelka a o chvíli později i Malý, ovšem bez gólového efektu. V závěru chtěla Jihlava strhnout vítězství na svou stranu, ale šanci Kučery zastavil znovu Jakub Pojer.
Osudu zápasu tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. Za Slzu neuspěl žádný ze střelců, když nedali Benáček a po dvou nájezdech nevyužili Fiala s Bednářem. Až v páté sérii se prosadil jako jediný střelec domácí Homola.

„Podali jsme velmi dobrý kolektivní výkon. Bylo nás devět a hráli jsme pouze na tři obránce, ale výrazně nás podržel gólman," vrátil se v závěru hodnocení ke skvělému výkonu Pojera přibyslavický forvard.
Rozhodující nájezd: Homola. Rozhodčí: Chytil, Jeletz. Vyloučení: 2:1. Přibyslavice: Pojer - Gric, Fučík, Zelený - Fiala, Malý, R. Vozárik , Bednář, Benáček, Koudelka.

STARÉ BRNO – TŘEBÍČ 13:0
Utkání favorizovaných Jihomoravanů proti oslabené Slze, která do Brna přicestovala s osmi hráči do pole mělo jednoznačný průběh. Hosté měli v první třetině několik brankových příležitostí a drželi naději na přijatelnější výsledek, ale Staré Brno se druhou a třetí část rozstřílelo.

„Jich bylo čtrnáct a byli po celou dobu lepší, zatímco my máme v týmu několik nových kluků a vůbec nejsme sehraní. Proti tomuto soupeři jsme neměli žádnou šanci," stručně zhodnotil třebíčský obránce Martin Hanzl.
Rozhodčí: Chocholouš. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Třetiny: 3:0, 5:0, 5:0. Třebíč: A. Nováček – Hanzl, Šplíchal, T. Pelikán, Němec – Chlubna, M. Ludes, Mezlík, O. Pelikán, Janda.