PŘIBYSLAVICE – SK JIHLAVA B 3:4 sn
Hosté, kteří opanovali tři předešlé ročníky soutěže, začali aktivněji. Jihlavané uzavřeli soupeře v obranném pásmu a roli favorita začali plnit od šesté minuty. Loňský mistr zvýšil
ve druhé třetině. Pak se dostaly ke slovu Přibyslavice, kterým se letos doma příliš nedaří. Po kombinaci Fialy s Benáčkem snížil Novák.

Jenže tým z krajského města si vzal dvoubrankové vedení zpět. Slza si poté začala vynucovat přesilové hry, které také využila. Nejprve přetavil Fialovu nahrávku v kontaktní branku Novák, který od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo
v cestě. Při další početní výhodě překonal hostujícího gólmana za pomocí teče jihlavského obránce Fiala – 3:3.

Chvíli ke konci základní hrací doby šli ještě Novák
s Fialou do přečíslení, ale Fiala místo střely volil nahrávku. Divácky atraktivní derby tak dospělo k nájezdům. Za domácí se prosadil pouze Chlubna, kdežto za hosty byl dvakrát stoprocentní Střecha a vystřelil Jihlavě bonusový bod.

„I tak bereme proti úřadujícímu mistrovi cenný bod. Nutno ještě dodat, že skvělý výkon předvedl náš brankář, ale pochvalu zaslouží celý tým. Všichni předvedli výkon na hranici možností," vystihl po utkání přibyslavický útočník David Fiala.
Branky a nahrávky: 19. Novák (Benáček), 26. Novák (Fiala), 26. Fiala (Benáček) – 6. Průcha (Smutný), 16. Trybuček (Průcha), 20. Střecha (Král, Zápotočný), rozhodující nájezd: Střecha. Rozhodčí: Havlíček, Vykydal. Vyloučení: 1:5. Využití: 2:0. Třetiny: 0:1, 3:2, 0:0. Přibyslavice: Pojer – Gric, Zelený, Hanzl, Brym – Fiala, Benáček, Novák, Maša, Malý, Chlubna, Konecký, Vozárik, Bacúr.

TŘEBÍČ – HODONÍN 4:16
Zatímco hosté přicestovali se třinácti hráči do pole, domácí nastoupili v okleštěné sestavě, s jednou pětkou a pouhými dvěma náhradníky. Hodonín oslabeného soupeře zpočátku zatlačil a během první třetiny si vypracoval pohodlný náskok.

Po změně stran Třebíč zabrala a byla Jihomoravanům vyrovnaným soupeřem. Jenže v závěrečném dějství Slze síly rychle ubývaly a soupeř vysoké vítězství zvýraznil. „Ačkoliv výsledek vypadá strašidelně, na hřišti to tak strašné nebylo. Druhá třetina byla i celkem vyrovnaná. Bohužel, ve třetí části nám odešly síly a utkaní dopadlo tímto výsledkem," má jasno domácí obránce Vojtěch Němec.
Branky a nahrávky Slzy: 18. Riedl (Mejzlík), 20. Riedl (Mejzlík), 24. Mejzlík (Riedl, Máca), 44. Fuchs (Riedl, Máca). Rozhodčí: Chytil. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. Třetiny: 0:5, 3:4, 1:7. Třebíč: Igerský – D. Ludes, Němec – Riedl, Fekiač, Fuchs, Máca, Mejzlík.