PŘIBYSLAVICE – TIŠNOV 10:1
Hosté byli zpočátku aktivnější, ale s jejich náznaky šancí si brankář Pojer věděl rady, a tak udeřilo na druhé straně. Ve třetí minutě na konci akce Bednáře s Novákem stál Němec. Domácí trio si tento kousek zopakovalo o pět minut později, a tak nováček soutěže první třetinu nezaslouženě prohrál.

„Řekl bych, že v první třetině byl soupeř lepší. Snažili se, běhali, napadali a nám to dělalo velké problémy. Díky dvěma tak trošku náhodným gólům jsme vedli 2:0," komentoval domácí trenér Stanislav Bartheldy.

Přibyslavice po změně stran převzaly otěže zápasu a brzy zvýšil Novák. Netrvalo dlouho a po Fialově vyhraném buly prostřelil vše, co mu stálo v cestě, Benáček. O osudu zápasu fakticky rozhodl po individuální akci Novák, který zvýšil už na 5:0. Slza byla při chuti přesilovkovou kombinaci Fialy s Benáčkem zakončil Bednář, který poté naservíroval gólovou přihrávku Novákovi.

„Druhá třetina byla o něčem jiném. Víc jsme se nabízeli do kombinace, dařil se nám přechod do útoku a soupeře jsme k ničemu nepustili. Výsledkem byly krásné góly," těšilo přibyslavického kouče.

Když zkraje závěrečné části zvýšil už na 8:0 Bednář, zdálo se, že kanonáda bude pokračovat. Jenže pak se ke slovu po střele od modré čáry dostal Tišnov. Poslední slovo však měli hostitelé. Na čestný úspěch soupeře odpověděl produktivní Bednář a na konečných 10:1 upravil střelou z mezikruží Fiala.

„Poslední dějství začalo podobně jako to první. Soupeř toho využil a pokazil Kubovi čisté konto. Paradoxně jsme se chytli v jejich přesilovce a dorazili to na těch 10 kousků. Výsledek vypadá jednoznačně, ale vítězství se rodilo v potu tváře," hodnotí Bartheldy.
Branky a nahrávky Slzy: 3. Němec (Bednář, Novák), 8. Němec (Bednář, Novák), 19. Novák (Benáček), 21. Benáček (Fiala), 26. Novák, 27. Bednář (Benáček, Fiala), 29. Bednář (Novák), 29. Bednář (Malý), 43. Bednář (Novák), 44. Fiala (Benáček, Konecký). Rozhodčí: Chytil. Vyloučení 2:1. Využití 1:0. V oslabení: 1:0. Třetiny: 2:0, 5:0, 3:1. Přibyslavice: Pojer – Vozárik, Zelený, Hanzl, Benáček, Brabec – Bednář, Novák, Němec, Malý, Konecký, Fiala.

JUNDROV – TŘEBÍČ 2:3 sn
Hosté nastoupili pouze s osmi hráči do pole, ale přesto měli více hry a dobře bránili. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Slza dvakrát udeřila v prostředním dějství. Gólový účet zápasu otevřel po vysunutí Tomáše Pelikána bekhendovou kličkou Mejzlík.

Dvoubrankové vedení po dvou třetinách zajistil Třebíči Štveráček, kterého vybídl ke skórování do odkryté klece střelec úvodního gólu Mejzlík. „V první třetině jsme byli lepší a dobře bránili. Ve druhé jsme si vytvořili dost šancí, ale zužitkovali jen některé," komentoval třebíčský hráč Vojtěch Němec.

Jeho týmu v závěrečném dějství začaly docházet síly. A když se přidala vyloučení, měli hosté k dispozici jen šest hráčů. Jundrov početní výhody využil ke snížení. Domácí pak potrestali propadnutí obrany a bylo vyrovnáno. O osudu zápasu nakonec musely rozhodnout samostatné nájezdy, které úspěšně odstartoval Mejzlík.

Na vyrovnání domácích odpověděl ve druhé sérii Štveráček. Igerský pak vychytal domácího exekutora a po následném neúspěchu Riedla zlikvidoval třetí nájezd Jundrova, čímž gólman Slzy zajistil svému týmu bonusový bod. „Předvedli jsme neuvěřitelný výkon. Hvězdou utkání byl z našeho pohledu skvěle chytající Vasil Igerský," pochválil svého brankáře Němec.
Branky a nahrávky Slzy: 21. Mejzlík (T. Pelikán), 30. Štveráček (Mejzlík), rozhodující nájezd: Štveráček. Rozhodčí: Komárek. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 0:2, 2:0. Třebíč: Igerský – T. Pelikán, Štveráček, D. Ludes, M. Ludes, Riedl, Mejzlík, Janda, Máca.