Hosté měli od samotného úvodu zápasu více ze hry a roli favorita začali plnit už od druhé minuty, kdy pohledným lobem odstartoval kanonádu Malý. Nejproduktivnější byl kanonýr Novák, jeho první lajnu Slzy zastihl začátek odvetné části sezony ve vynikající formě. Poslední zápasy ukázaly, že mohou být hrozbou pro kterýkoliv tým. Ovšem ani druhá formace Přibyslavic nebyla v Brně proti Tišnovu ani o krok pozadu a prezentovala se též ukázkovými kombinacemi.

Skvělý týmový výkon podtrhl vzadu bezchybný Maxa, který udržel druhé čisté konto díky skvělé spolupráce s obranou. „Od začátku jsme byli daleko rychlejší a soupeře k ničemu nepustili a předváděli jednu hezčí akci za druhou,“ pochvaluje si hostující útočník David Fiala. Jeho tým díky desetibrankové výhře začíná tabulkou regionální soutěže pomalu stoupat výš.

TIŠNOV – PŘIBYSLAVICE 0:10

Branky a nahrávky: 2. Malý (I. Samek), 6. Novák (Bednář), 12. Fiala (Bednář), 18. Novák (I. Samek, Mejzlík), 28. Benáček (Fiala, Novák), 31. I. Samek (Malý), 33. Novák (Mejzlík), 37. I. Samek (Mejzlík), 38. Novák (Fiala, Benáček), 40. Novák (Fiala). Rozhodčí: Prudík - Ščudla. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Třetiny: 0:3, 0:2, 0:5. Přibyslavice: Maxa - Gric, Zelený, Benáček, D. Samek - Bednář, Fiala, Novák - I. Samek, Malý, Mejzlík.

Ostatní výsledky 11. kola: Bulldogs Brno B – SK Jihlava B 1:4, Malenovice – Hodonín 4:2, TŘEBÍČ – Flyers Jihlava odloženo.

8. Tišnov 10 1 1 1 7 16:64 6

Ostatní výsledky 12. kola (sobota-neděle): SK Jihlava B – Malenovice, Hodonín – TŘEBÍČ, Flyers Jihlava – Tišnov, PŘIBYSLAVICE - Bulldogs Brno B.