Třetí výhrou v řadě splnili pelhřimovští florbalisté první postupný cíl sezony. Po výhře nad Šumperkem jim už nikdo účast v play-off nevezme.

Postup do vyřazovacích bojů se ale nerodil snadno. V polovině střetnutí vedli hosté 2:0 a radost fanoušků Spartaku se oddalovala. Domácí ale probudil snížením kanonýr soutěže Petr Zajíček a do konce druhé části již hostitelé vedli.

Ve třetí části již Pelhřimovští rozjeli svůj brankostroj a postupové oslavy mohly propuknout naplno.

Ve třetím kole ankety o Nejpopulárnější klub Vysočiny můžete hlasovat také pro TJ Sokol Mírovka.
ANKETA III.: Nejpopulárnější klub Vysočiny. Pomozte oblíbenému celku na vrchol

Snipers v domácím prostředí důkladně zaspali vstup do střetnutí se Slovanem Havířov. Sotva se rozeběhla čtvrtá minuta, prohrávali už 0:3!

Do konce první třetiny sice dokázali snížit na rozdíl jedné branky, po dvou částech ale ztráceli 2:4. Ve třetím dějství ale dokázali stav překlopit ve svůj prospěch. Vedení 5:4 však neudrželi, soupeř vyrovnal v předposlední minutě. Nastavení vítěze neurčilo. Stalo se tak až v sedmé sérii nájezdů, kdy o druhém bodu pro Třebíč rozhodl Lukáš Mátl.

V předposledním kole základní části míří Pelhřimovští do Přerova, Snipers doma přivítají poslední Ostravu.