DAČICE – OKŘÍŠKY 10:7

V sobotním 12. kole divize D se florbalisté Okříšek marně snažili o překvapení proti favorizovaným Dačicím. Po patnácti minutách drželi nerozhodný stav 3:3, ale závěr prvního dějství patřil Dačicím, který je tak nasměroval k vítězství 10:7. Host může těšit alespoň produktivita v přesilových hrách, z pěti využili tři.

„Zápas jsme prohráli kvůli naší nedisciplinovanosti v defenzivě, udělali jsme hodně chyb,“ komentoval utkání kapitán hostí Luboš Kuchyňa.

Branky: 5. Morávek (Kubek), 11. Pecha (Stejskal), 12. Stejskal (Nosek), 19. Stejskal (Sláma), 20. Sedláček (Pecha), 22. Pecha (Šimánek), 27. Nosek (Sedláček), 44. Morávek (Kubek), 49. Nosek (Sedláček), 54. Nosek (Stejskal) – 4. Trnka (Čech), 9. Novotný (Trnka), 16. Kuchyňa (Picmaus), 26. Čech (Picmaus), 32. Novotný (Picmaus), 59. Pospíšil (Trnka), 59. Pospíšil (Novotný). Rozhodčí: Kučera – Pazderník, vyloučení: 5:1, využití: 1:3. Diváci: 10. Třetiny: 5:3, 2:2, 3:2. Okříšky: Doležal – Pospíšil, Kuchyňa, Šenkýř, Uchytil, Picmaus, Zezula, Pojer, Novotný, Kučera, Taflíř, Trnka, Čech.

Třebíčská vítězná série pokračuje

OKŘÍŠKY – MOHELNICE 5:8

Proti obrovskému favoritovi odvedly Okříšky solidní výkon, ale po celý zápas až na jeho úvod dotahovaly skóre. K neudržení byla dvojice Mohelna Zach – Sedmera, oba si připsali pět kanadských bodů. Akce to byly podobné, Sedmera přihrával a Zach z jeho asistencí čtyřikrát profitoval. Domácí tým může mrzet neproměněné trestné střílení.

„ Předvedli jsme lepší výkon než v předchozích utkáních, ale opět to na body nestačilo. Stále přetrvává střelecká impotence, trápí nás dlouhodobě prohrané osobní souboje,“ uvedl kapitán poražených Luboš Kuchyňa.

Góly a asistence: 6. Pospíšil (Kotačka), 25. Trnka (Taflíř), 31. Trnka (Pospíšil), 45. Pospíšil (Pojer), 56. Račák (Kučera) - 8. Zach (Sedmera), 10. Sedmera (Zach), 11. Pudil (Bizek), 26. Pudil (Bizek), 30. Zach (Sedmera), 37. Zach (Sedmera), 41. Zach (Sedmera), 50. Špička (Navrátil). Rozhodčí: Kučera – Rada. Vyloučení: 1:3, využití: 1:1. Diváci: 10. Třetiny: 1:3, 2:3, 2:2. Okříšky: Doležal – Šenkýř, Pospíšil, Kuchyňa, Račák, Kotačka, Uchytil, Pojer, Novotný, Kučera, Trnka.

1. Mohelnice 11 9 1 1 0 103:65 30

2. Brno ZŠ Horní 11 7 2 1 1 91:71 26

3. Jihlava 11 3 4 2 2 68:66 19

4. Dačice 10 5 1 0 4 61:56 17

5. Litomyšl 10 5 0 0 5 75:64 15

6. Vysoké Mýto 10 5 0 0 5 67:66 15

7. Pacov 11 4 1 1 5 71:76 15

8. Žďár n. . S. 11 4 0 1 6 64:74 13