Absence dua zkušených obránců Machálka se Štveráčkem, ale také nemocného trenéra Kelblera, se v sobotu ukázaly být pro Snipery velkým problémem.

Již od prvních minut za svým soupeřem zaostávali a jen díky výborným zákrokům gólmana Brestovského odcházeli do první přestávky pouze s tříbrankovým mankem – 0:3.

Kanonáda Klobouků pokračovala také v dalším průběhu. Snipeři se poprvé radovali až za hrozivého stavu 0:9. Třemi přesnými zásahy nakonec jen zmírnili porážku na konečných 3:14.

„Od samého začátku jsme nebyli v utkání a ani jsme se do něj nedostali. Nepředvedli jsme prakticky vůbec nic a zaslouženě dostali výprask. Omlouváme se všem fanouškům za bolest očí a doufám, že si vezmeme ponaučení a takto ostudný výkon již nepředvedeme,“ omlouval se trenér Snipers Michal Pazderník.

TŘEBÍČ - KLOBOUKY 3:14
Branky: 47. Sýkora, 49. Janata, 56. Malich - 7. Zbořil, 14. Konstant, 14. Líznar, 22. Jedlička, 23. Zbořil, 33. Klimeš, 41. Zbořil, 46. Svoboda, 47. Zbořil, 50. Zouhar, 53. Popovský, 55. Zbořil, 57. Jedlička, 60. Líznar. Rozhodčí: Havelka, Kvapil. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Třetiny: 0:3, 0:3, 3:8. Snipers Třebíč: Brestovský (Bazala) – Černý, Picmaus, Blaha, Vejmělka – Benáček, Janata, Žák, A. Svoboda, Vochyán, Malich, Dlabač, Sýkora, Mátl, Stránský.