TŘEBÍČ - JIHLAVA B 9:3

Třebíčané od úvodu na svého rivala z Vysočiny vlétli a Jaroslavem Pourem se ujali vedení. Druhou branku domácích přidal ve 12. minutě Oujezdský, který potrestal chybu jihlavské defenzivy. Vzápětí na rozdíl třídy zvýšil kapitán mužstva Martin Janata, a bylo jasné, že to proti Jihlavě, která přijela v sedmi lidech, bude jen otázkou, o kolik branek Třebíč zvítězí.

Hostitelé soupeře přehrávali i ve druhé třetině, i když se hosté také dostali ke slovu. Třebíč prostřední část vyhrála 2:1. Třetí dějství se už hrálo prakticky jen z povinnosti. Jihlavští skórovali dvakrát, ale Třebíčští vstřelili o gól více. Navíc Jaroslav Pour a Drahomír Oujezdský zkompletovali hattricky.
„Vyšlo nám všechno, na co jsme sáhli, ale bylo to také ovlivněno tím, že soupeř přijel oslaben. Přesto jsem rád za výhru v úvodu sezony,“ hodnotí trenér Třebíče Lukáš Svoboda.

Branky Třebíče: Pour 3, Oujezský 3, Janata, Dvořák, Riedl. Třetiny: 4:0, 2:1, 3:2. Třebíč: Koudela (31. Palát) - Hrabovský, Janata, Hanzl, M. Ludes - Pour, Svoboda, Oujezdský - Dvořák, Málek, D. Ludes - Hekrla, Chlubna, Rygl.

SEALS BRNO – OKŘÍŠKY 0:1

Utkání bylo plné osobních soubojů bez větších šancí na obou stranách. Tomuto průběhu odpovídalo i fotbalové skóre. Favorizované Okříšky rozhodly až v závěru, když Maša svojí střelou našel skulinku ve výstroji domácího brankáře. „V prvním utkání o vítězi rozhodlo štěstí,“ uznal okříšský kouč Martin Krejčí.

Branka Okříšek: 41. Maša (Kokeš). Třetiny: 0:0, 0:0, 0:1. Okříšky: Jura – Gric, Hvězda, Doležal, Brym – Krejčí, Kokeš, Maša – Malý, Vozárik, Rymeš – Zelený.