Obě Slzy na úvod sezony zvítězily

Třebíč/Brno - Hokejbalisté Třebíče a Okříšek zahájili novou sezonu, ve které starutují v nově vzniklé soutěži V–Centrum lize, vítězstvím. Třebíčská Slza doma rozstřílela rezervu SK Jihlava a okříšská Slza na hřišti Seals Brno těsnou výhru vydřela gólem v závěru.

1.10.2009 3

Ilustrační foto.Foto: Martin Mutl

TŘEBÍČ - JIHLAVA B 9:3

Třebíčané od úvodu na svého rivala z Vysočiny vlétli a Jaroslavem Pourem se ujali vedení. Druhou branku domácích přidal ve 12. minutě Oujezdský, který potrestal chybu jihlavské defenzivy. Vzápětí na rozdíl třídy zvýšil kapitán mužstva Martin Janata, a bylo jasné, že to proti Jihlavě, která přijela v sedmi lidech, bude jen otázkou, o kolik branek Třebíč zvítězí.

Hostitelé soupeře přehrávali i ve druhé třetině, i když se hosté také dostali ke slovu. Třebíč prostřední část vyhrála 2:1. Třetí dějství se už hrálo prakticky jen z povinnosti. Jihlavští skórovali dvakrát, ale Třebíčští vstřelili o gól více. Navíc Jaroslav Pour a Drahomír Oujezdský zkompletovali hattricky.
„Vyšlo nám všechno, na co jsme sáhli, ale bylo to také ovlivněno tím, že soupeř přijel oslaben. Přesto jsem rád za výhru v úvodu sezony,“ hodnotí trenér Třebíče Lukáš Svoboda.

Branky Třebíče: Pour 3, Oujezský 3, Janata, Dvořák, Riedl. Třetiny: 4:0, 2:1, 3:2. Třebíč: Koudela (31. Palát) - Hrabovský, Janata, Hanzl, M. Ludes - Pour, Svoboda, Oujezdský - Dvořák, Málek, D. Ludes - Hekrla, Chlubna, Rygl.

SEALS BRNO – OKŘÍŠKY 0:1

Utkání bylo plné osobních soubojů bez větších šancí na obou stranách. Tomuto průběhu odpovídalo i fotbalové skóre. Favorizované Okříšky rozhodly až v závěru, když Maša svojí střelou našel skulinku ve výstroji domácího brankáře. „V prvním utkání o vítězi rozhodlo štěstí,“ uznal okříšský kouč Martin Krejčí.

Branka Okříšek: 41. Maša (Kokeš). Třetiny: 0:0, 0:0, 0:1. Okříšky: Jura – Gric, Hvězda, Doležal, Brym – Krejčí, Kokeš, Maša – Malý, Vozárik, Rymeš – Zelený.

1.10.2009 VSTUP DO DISKUSE 3

Víkend: Koná se drakiáda i setkání s čajomilcem

Redaktorka s kameramanem zachycují krásy Vysočiny.
3

Ruská Toulavá kamera zachycuje krásy Vysočiny

Fotbal na Třebíčsku

Třebíčsko - Kam na fotbal na Třebíčsku.

Pozor na kapsáře! Řádí v obchodech i na parkovištích, varovala policie

Třebíč - Pozor na kapsáře! Pohybují se prakticky všude. V supermarketech, v dopravních prostředcích, na nádražích, na ulici, na tržištích, v restauracích, hernách i na parkovištích. Dokladem toho je jeden z posledních případů z policejních statistik.

Městská policie v Moravských Budějovicích slaví desáté výročí

Moravské Budějovice - Rovných deset let uplynulo od založení Městské policie v Moravských Budějovicích a strážníci chtějí kulaté výročí oslavit spolu s místními lidmi.