TŘEBÍČ - KOPŘIVNICE 7:8 PP

Do zápasu vstoupili florbalisté Třebíče dobře, už ve 4. minutě se prosadil bekhendovou střelou Janata. V polovině třetiny vystřelil Blaha a míček vrátil do poloprázdné branky Hobza. Hosté se dostali zpátky do zápasu v přesilovce, ale po vlastenci Kubátka to bylo 3:1. Pěknou střelou pak snižoval Vávra.

Ve druhé třetině byla důležitá dvouminutovka uprostřed dějství, průběžnému výsledku 4:3 daly podobu dvě střely. Za hosty vyrovnal v nástupu do poslední třetiny Vávra, ale pak se zdálo, že přestřelku lépe zvládnou Snipers. Jenže v posledních třech minutách vypadli z role a Kopřivnice srovnala na 7:7. Lepší psychickou podobu pak Vikingové přetavili v prodloužení po rychlém brejku Kostelníka.

„Další zbytečná ztráta bodů, kdy ještě necelé dvě minuty před koncem vedeme a nakonec o vítězství přijdeme. Utěšovat se dobrou hrou nemůžeme, protože to k ničemu nevede. Doufám, že do třetice to zvládneme a konečně letos doma zvítězíme," uvedl k zápasu trenér Michal Pazderník.

Branky a nahrávky: 4. Janata (Benáček), 10. Hobza (Blaha), 15. Kubátko (vlastní), 27. Benáček, 42. Malich (Halama), 56. Blaha (Malich), 57. Dlabač (Mátl) - 13. Soukal (Zátopek), 17. Vávra (Telčer), 28. Kostelník (Kubátko), 41. Vávra, 55. Kubátko (Kresta), 58. Šimíček, 60. Uvíra (Kresta), 64. Kostelník (Lichnovský). Rozhodčí: Hudeček – Rochovanský. Vyloučení: 3:2, využití: 0:1. Diváci: 50. Třetiny: 3:2, 1:1, 3:4 – 0:1. Třebíč: P. Brestovský – Štveráček, Rezek, Machálek, Picmaus, Homolka, Blaha – Janata, Benáček, Mátl, Malich, Vlach, Dlabač, Kelbler, Kuželka, Halama, Hobza, Svoboda.