Mají za sebou první závod v České Třebové. Malí plavci překonali únavu z dlouhé cesty a v konkurenci 100 plavců z 12 plaveckých oddílů v ročníkových kategoriích 2007 a mladší si vedli výborně.

Ondřej Sedlák (08) vybojoval stříbrnou medaili na svou oblíbenou disciplínu 25 m prsa. Na 25 m znak a 25 m motýl obsadil krásné sedmé místo a na 25 m kraul jedenácté. Michalovi Toufarovi (08) se nejlépe dařilo na 25 m prsa, na tuto trať obsadil deváté místo. Michal poprvé na závodech plaval 25 m motýl, umístil se na 13. místě. Samuel Štveráček (07) jako jediný z třebíčských chlapců plaval 50 m disciplíny. Samuela zmohla únava, ale na 50 m kraul zabojoval a získal sedmé místo. Zároveň si zaplaval svůj osobní rekord. Stejného umístění dosáhl i na 50 m prsa.

Teprve své druhé závody absolvovala Veronika Bartošová (07) a hned poprvé závodila na 50 m motýl, umístila se na 10. místě. Veronika zlepšila své osobní rekordy na všechny zaplavané disciplíny. Sofie Bednářová (07) konečně pokořila svoji nejobávanější disciplínu 50 m kraul a zaplavala si osobní rekord. Na 50 m prsa si vyplavala 11. místo. Lucie Mrňová (08) vylepšila všechny své časy. Nejlépe se jí dařilo na 25 m motýl, kde se umístila na krásném pátém místě. Na ostatní zaplavané disciplíny se umístila do desátého místa.