Mužstvo z Třebíčska v devíti zápasech nasbíralo s mírně záporným skóre 13 bodů, kterých dosáhlo za čtyři vítězství, jednu porážku na samostatné nájezdy a čtyři prohry.

„Ve většině zápasů jsme měli spoustu šancí, ale přetavit v gól se nám je nepovedlo," bilancuje hrající předseda Slzy Jiří Gric. Ten hovořil o tom, kde mužstvo tlačila bota. „Musíme se zlepšit v koncovce. Možná přijdou i nějaké posily, ale to je zatím v jednání," naznačuje šéf klubu.

Ani Přibyslavicím se nevyhnuly propadáky. Nejpotupnější porážkou bylo prohrané okresní derby s Třebíčí, která byla outsiderem, ale z jejich hřiště si odvezla všechny body. „Tento zápas nám nevyšel ze všech nejvíc. Bohužel to bylo i absencí tří lidí z obrany," ohlíží se obránce Slzy.

Jeho tým se nemusel stydět za porážku na půdě vedoucího B-týmu SK Jihlava, kde odevzdával body až po vyrovnaném boji. Přibyslavice si pak spravily chuť v posledním utkání před dlouhou zimní pauzou.

„Nejpovedenější zápas byl ten poslední v Jundrově, kde jsme nějakou tu brankovou příležitost proměnili a v obraně neudělali žádnou chybičku. S čistým kontem jsme brali všechny tři body," těšilo přibyslavického beka.

představovala třebíčská posila Chlubna a Doležal. „Pokud se tito borci sejdou na hřišti, je to znát," pochvaluje si Gric. Mužstvo posílil z konkurenční Slzy vedle Chlubny, který se mimo jiné s pěti góly a pěti asistencemi stal nejproduktivnějším hráčem týmu, také Oujezdský a bek Hanzl. „Ten je v obraně výborný. Celkově si všichni hráči, kteří k nám přišli z Třebíče, vedli skvěle," nemůže si vynachválit nové spoluhráče přibyslavický boss.

Jeho tým si v současné době užívá dlouhou pauzu a přes zimu jej čeká individuální příprava. „Někdo hraje hokej, někdo florbal a podobně. Snad se sejdeme dřív než na první zápas," nechal se slyšet šéf Slzy. Cíl Přibyslavic je od začátku soutěžního ročníku jasný. „Chceme postoupit z co nejlepší pozice do play-off. A potom se dostat co nejdál," hlásí Gric.

Slza Přibyslavice
4. místo, 13 bodů, skóre 23:25
Zápasy
1. kolo: Jundrov (D) 4:1
2. kolo: SK Jihlava B (V) 1:3
3. kolo: Třebíč (D) 2:5
4. kolo: Tišnov (V) 6:3
5. kolo: St. Brno (V) 2:6
6. kolo: Flyers Jihlava (V) 1:2 sn
7. kolo: Hustopeče (V) 3:2
8. kolo: Flyers Jihlava (D) 2:3
9. kolo: Jundrov (V) 2:0