Od postupu do finále přitom dělil Třebíč jen jediný doběh 
v nadstavbové části celorepublikové soutěže. I tak jde o nejlepší výsledek této juniorské kategorie v historii. Extraliga jednadvacetiletých se hraje teprve druhým rokem.

Na bronz dosáhli hráči z Vysočiny roku 2011 v Extralize osmnáctiletých. Tehdy se ale play-off nedohrávalo a třetí místo získali jako vyřazení semifinalisté. Před domácím utkáním jednadvacítek měla Třebíč na kontě už předchozí výhru 2:6 z brněnské Kraví hory a pro zisk bronzu ji tak stačilo doma jediné vítězství. 


V obou zápasech o třetí místo startoval za Nuclears na nadhazovacím kopci Australan Joshua Tindall. Jeho poslední vystoupení v třebíčském dresu mělo dramatický úvod, když jej hned v první směně zasáhl do nohy letící kus zlomené pálky po nepovedeném odpalu soupeře. Josh i přesto pokračoval a nakonec si připsal jako nadhazovač další vítězství.

Třebíč byla v utkání s Technikou celou dobu lepší a vyhrála jednoznačně 10:2. Po Tindallovi zápas za Nuclears na nadhozu uzavíral Jiří Mazura. Za zmínku rozhodně stojí výkon na pálce slovenského reprezentanta ve službách Třebíče Jaro Sitára, který si připsal do osobních statistik další homerun.Tým jednadvacetiletých má na Vysočině perspektivu, protože mu dorůstá řada výborných mladších hráčů a o nejvyšší příčky Extraligy by chtěl bojovat i v příští sezoně.