V Budapešti se představilo pět talentů z Vysočiny. Kvarteto Isabella Čechová, Libor Dobeš, Karolína Mašterová a Šarlota Sofie Horká získali nejcennější medaile. „Naše mladé naděje vyhrály všechny čtyři zápasy nad domácími soupeři. Byly to těžké bitvy, ale ze všech jsme odešli se vztyčenou hlavou,“ řekl po skončení turnaje šéftrenér třebíčského klubu Petr Ottich

David Horký bojoval v přátelském zápase s domácím borcem. V zápase sice dominoval, duel byl ale vyhodnocen jako remízový a pokračoval poděkováním svým svěřencům a spolupracovníkům.

Domácí turnaj

Ve všech tuzemských sportovních centrech muaythai proběhlo v polovině března oblastní kolo dětské soutěže Kids Muaythai Challenge.

close V třebíčském sportovním centru se konalo oblastní kolo dětské soutěže Kids Muaythai Challenge. Domácí bojovníci klubu Thaibox Devils při něm získali téměř tři desítky medailí. info Zdroj: se svolením Petra Otticha zoom_in Ve Sportovním centru v Třebíči se sešla ze spádových oblastí necelá padesátka dětí ve věku od sedmi do patnácti let.

Mezi zástupci Thaibox Devils Třebíč, Muaythai Olomouc, Fight club Žďár nad Sázavou a Nového Města se prosadili i domácí borci.

Soutěžilo se ve třech disciplínách (MAX FIT, stínový box a Waikru), ve kterých třebíčští borci získali celkem jedenáct zlatých, devět stříbrných a sedm bronzových medailí. „Medaile jsou krásné, to je přeci jasné, ale v tomto případě šlo spíše o kamarádské zápolení, jež naplnilo náš slogan: Vyhrávat s pokorou a prohrávat se ctí,“ okomentoval další úspěch svých svěřenců Ottich.