TŘEBÍČ – TROOPERS TELNICE 4:12

Hosté nemuseli v úvodní části předvádět bůhvíjaký výkon, ale byli mimořádně produktivní. Z prvních pěti střel se radovali v první desetiminutovce hned třikrát. Potom přišly skvělé momenty Homolky, nejdříve zabránil soupeři ve skórování a o deset vteřin později byl na konci akce, která vedla ke snížení na 1:3.

Jenže ve druhé části doplatili Snipers na pětiminutové vyloučení Halamy a další prohřešky vůči pravidlům. Halama sice snižoval na 2:4, ale pak se již projevila dominance hostí. V závěrečném dějství dvakrát zafungovala spolupráce Blahy s Malichem, ale to na hosty nestačilo. Ti se totiž trefili hned šestkrát o dokráčeli k vysokému vítězství 12:4.

„Abychom mohli vyhrát, nesměli bychom být polovinu druhé třetiny v oslabení,“ vadilo trenéru Třebíče Michalu Pazderníkovi a dodal: „Hráči také musí plnit pokyny, které si řekneme o přestávce v kabině.“

Branky a nahrávky: 11. Homolka (Picmaus), 27. Halama (Vlach), 47. Blaha (Malich), 50. Blaha (Malich) - 3. Gregor (Budík), 5. Kubala (Mati), 9. Kadlec, 22. Mati (Kubala), 34. Peška (Daler), 38. Budík (Peška), 45. Horáček (Daler), 46. Kolajta (Melichar), 48. Kolajta (Kadlec), 49. Voltner (Minich), 50. Kolajta (Horáček), 51. Voltner (Minich). Rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek, vyloučení: 3:3, navíc Halama (Třebíč 5 minut), využití: 1:1. Diváci: 105. Třetiny: 1:3, 1:3, 2:6. Třebíč: P. Brestovský – Štveráček, Blaha, Picmaus, Machálek, Homolka, Šípka, – Halama, Malich, Vlach, Sýkora, Dlabač, Benáček, Nevosad, Kelbler, Janata, Nestrojil, Hobza.