Průběžné pořadí? Sedmé místo v prvoligové tabulce, což evokuje vzpomínky na minulou nedohranou sezonu. „Je to hodně o domácích duelech, je potřeba v nich neztrácet,“ ví moc dobře třebíčský hrající vedoucí Robert Pevný.

Třebíč má za sebou čtyři duely. V premiéře ji čekal těžký soupeř, cestovala do Valašského Meziříčí. Valašský celek zatím neztratil ani bod a vyhrál přesvědčivě 6:2. Body hostujícího týmu zaznamenali na druhé dráze Mojmír Novotný a na čtyřce velkým rozdílem 86 kuželek Lukáš Vik.. Další body ale nepřišly, skvělé výkony totiž předvedli Radim Metelka (613) a hlavně na šestce Tomáš Babák (620), který ve velmi kvalitním duelu porazil právě Roberta Pevného. Ten by jinak v šesti jiných měřeních vyhrál.

Třebíč pak v regionálním derby porazila doma Dačice 5:3 a pak deklasovala Zábřeh ve venkovním prostředí 7:1. Navíc Libor Nováček prohrál pouze o jednu kuželku, ostatně na Moravě žádné špičkové výkony k vidění nebyly.

V posledním odehraném kole ale přišla zbytečná domácí porážka od dobřanských Klokanů 5:3. Na dílčí zápasy to bylo 3:3, ale domácí tým porazil méně kuželek. „Bohužel jsme to nedokázali doházet,“ litovali domácí hráči.

Pátým soupeřem by měl být Trutnov, otázkou však je, kdy se na východě Čech bude hrát.