Lídři Flyers Jihlava úspěšně zvládli přestřelku na půdě Hodonína. Při výhře 7:5 se oba celky několikrát vystřídaly ve vedení.

Konec v poháru
Poté, co v prvním kole českého poháru vypadly oba jihlavské celky, našla o víkendu svého přemožitele i Slza Okříšky. Na půdě rovněž druholigového Jindřichova Hradce měli hosté dobrý vstup do utkání a získali vedení 2:0. Ještě při vstupu do třetího dějství o branku vedli, ale drtivému finiši Jihočechů nestačili a po porážce 2:4 jejich pohárové putování skončilo.

Flyers nakonec zásluhou zvládnuté třetí třetiny (3:1) udrželi vedení v druholigové tabulce.

Městští konkurenti z SK měli o víkendu práce nepoměrně méně. Béčko brněnských Bulldogs rozstříleli 8:1 a na druhém místě se nadále pyšní nejlepší obranou v soutěži.

V Okříškách se nevyplatilo přijít na hokejbal pozdě. Po čtyřech minutách by již stav posunut z 0:0 na 2:2. Od té doby však již stříleli branky pouze domácí hokejbalisté a dokráčeli k pohodové výhře 7:2.

Flyers budou v sobotu hájit své vedení v soutěži v krajském derby na půdě Okříšek. Duel se hraje od 10.00 hodin. Odpoledne v sedmnáct hodin hostí SK Jihlava Sudoměřice.

Výsledky: Hodonín - FLYERS 5:7 (branky Flyers: Jobák 3, Smutný, Schrek, Lichtenberg, Homola), Zohor - Eagles 8:0, SK JIHLAVA - Bulldogs B 8:1 (branky SK: Růžička a Střecha po 2, Vávrů, Fejt, T. Hlavatý, Doubek), OKŘÍŠKY - Sudoměřice 7:2 (branky Okříšek: Mejzlík 3, Dočekal, Široký, Malý, Sýkora).