Flyers v domácím střetnutí proti Hodonínu ovládli první třetinu, druhou však notně zpackali.

V závěrečném dějství ale dokázali dvoubrankové ztráty (1:3 a 2:4) dorovnat a v prodloužení vybojovat bonusový bod za vítězství 5:4.

Zdroj: Deník/Karel Líbal

Ani tato výhra však Flyers před jihlavského soka neposunula. SK vyhrál v Brně jasně nad béčkem Buldoků 7:1, o skóre se vrátil do čela tabulky a má ještě dva zápasy k dobru.

SK navíc vyhrál oba vzájemné zápasy s Flyers a může tak již nyní slavit prvenství po základní části.

2. liga, skupina Morava Jih

Výsledky 14. kola: Bulldogs Brno B - SK JIHLAVA 1:7, Sudoměřice - SLZA OKŘÍŠKY 6:2, Eagles Brno - Zohor 0:6, FLYERS JIHLAVA - Hodonín 5:4 pp.

Zbývá dohrát: Sudoměřice - SK JIHLAVA (1. 4., 13.00), SK JIHLAVA - Hodonín (2. 4., 11.00).