TŘEBÍČ – STARÉ BRNO 1:6
Domácí proti favorizovanému soupeři drželi v první třetině krok. Po změně stran Jihomoravané čtyřmi góly rozhodli a utkání se pak spíše jen dohrávalo. „Bránili jsme se, co to šlo, ale hosté hráli na tři kompletní pětky a od druhé třetiny nás úplně rozebrali. Nás je málo, máme několik nových kluků a nejsme sehraní. Proto jsme neměli žádnou šanci," shrnul třebíčský obránce Martin Hanzl.
Branka a nahrávka Slzy: 43. Oujezdský (Pelikán). Rozhodčí: Chytil. Vyloučení: 1:2. Bez využití. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:0, 0:4, 1:2. Třebíč: Koudela – Hanzl, D. Ludes, Pelikán, Nováček – Riedl, Oujezdský, Chlubna – Němec, Semerád, Jonáš – Štos.

PŘIBYSLAVICE – FLYERS J. 4:8
I přibyslavická Slza narazila na jednoho z favoritů soutěže. Hosté dostali soupeře pod tlak, ale jako první udeřili domácí. Ve vlastním oslabení otevřel skóre Doležal. Jihlava vyrovnala ještě do přestávky. „Flyers se usadili v našem obranném pásmu a dostali nás do defenzivy," komentuje domácí útočník Marek Bacúr.

V prostřední části se s brankami roztrhl pytel a o krok blíž k vítězství byli vždy hosté. „Využívali naši špatné obrany, nepřistupovali jsme k nim natěsno, a tak jihlavští hráči měli mnoho času k zakončení," komentuje forvard Slzy.
Jeho tým srovnával skóre díky přesilovkovým trefám Doležala a Fialy a po chybě hostující obrany se trefil také Němec. Proto byl po druhé siréně stav nerozhodný 4:4.

Poslední periodu ale doslova ovládli jihlavští „letci". Na bezmocného Pojera se valil jeden útok za druhým a skóre zápasu postupně narůstalo ve prospěch Jihlav. „Soupeř vyhrál naprosto zasloužené," uznal Bacúr.
Branky a nahrávky Slzy: 5. Doležal, 23. Němec (Doležal), 26. Doležal (Fiala, Kopečný), 30. Fiala (Kopečný). Rozhodčí: Boháček, Prudík. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:1, 3:3, 0:4. Přibyslavice: Pojer – Gric, Zelený, Brym, Konecký – Maša, Fiala, Ošmera – Vozárik, Bacúr, Kopečný – Koudelka, Doležal, Němec.

Ostatní výsledky 1. kola: SK Jihlava B – MAC – Eagles Brno 9:2, Hustopeče – Jundrov odloženo na 15. března 2015.