MAC EAGLES BRNO - PŘIBYSLAVICE 3:1
stav série: 1:0
Vstup do prvního utkání hostům vyšel. Slza přicestovala do Brna s pozornou obranou. Defenzivní taktika Přibyslavicím zpočátku vycházela, což umocnil vedoucím gólem v 10. minutě Bednář. Těsný náskok se mužstvu z Třebíčska dařilo držet až do poslední třetiny.

V závěrečné části se ale domácí přece jen prosadili. Zkraje vyrovnal Fišar a od této chvíle domácí diktovali tempo hry. Jihomoravané otočili duel dvěma slepenými góly a na tento direkt už hosté odpověď nenašli.
Branky a nahrávky: 33. Fišar, 39. Oppl (Fišar), 40. Trybuček (Sobotka, Drenčko) – 10. Bednář (Benáček, Novák). Rozhodčí: Chocholouš, Prudík. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Třetiny: 0:1, 0:0, 3:0. Přibyslavice: Schönberger – Fučík, Gric, Zelený, Bacúr – Benáček, Bednář, Novák – Němec, Doležal, Malý – Vošmera, Vozárik, Brym.

PŘIBYSLAVICE – MAC EAGLES BRNO 1:4
konečný stav série: 0:2
Domácí potřebovali odvetnou čtvrtfinálovou bitvu vyhrát, aby si vynutili třetí zápas a udrželi se tak ve hře o postup. Ten ale chtěl dokonat soupeř, který začal svůj cíl plnit od samotného úvodu. Hosté se ujali vedení a vytvářeli si další šance.

„Soupeř potrestal chybu naši obrany a byl od začátku nebezpečnější. Nás podržel brankář Schönberger," komentuje útočná opora Přibyslavic David Fiala, která je po operaci ramene a vrchol sezony musela sledovat jako divák. Hráči Slzy se do pásma dostávali v průběhu dvou třetin velmi obtížně. Nejvíce zatápěla obraně Eagles útočná formace Bednář, Benáček a Novák, která mohla při přesilové hře v prostřední části vyrovnat, ale nepodařilo se.

Brněnští hokejbalisté na začátku závěrečného dějství odskočili již na 0:3. Hostitelé ožili po oddechovém času, když zvýšili útočnou aktivitu a výsledkem byl gól naděje po Hvězdově střele a následné teči Doležala. Konec utkání se hrál z obou stran ve vysokém tempu s velkým nasazením.

Přibyslavicím ke kontaktnímu gólu nepomohla ani hra bez brankáře a naopak inkasovaly do odkryté branky. MAC Eagles tak pečetili postup mezi čtyři nejlepší týmy v soutěži. „Nezbývá nám, než pogratulovat soupeři a popřát hodně štěstí do dalších bojů," shodují se hráči Slzy, pro které sezona končí.
Branky a nahrávky: 36. Doležal (Hvězda) – 3. Koš (Jelínek, Popolanský), 32. Trybuček (Drenčko), 35. Sobotka, 45. Sobotka (Drenčko). Rozhodčí: Horský, Okurka. Vyloučení: 2:6. Bez využití. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:3. Přibyslavice: Schönberger – Fučík, Gric, Zelený, Hvězda – Benáček, Bednář, Novák – Němec, Doležal, Malý – Vošmera, Vozárik, Brym, Bartheldy.

Zbylá čtvrtfinálová série: SK Jihlava – Jundrov 4:1 (0:0, 3:1, 1:0), Branky a nahrávky: 17. Harasim (Trávník), 26. Trávník (Píbil, Pošvic), 30. Bohatý (Anděl Vl.), 36. Pošvic (Píbil, Harasim) – 29. Surý (Hubl). Stav série 1:0. Jundrov – SK Jihlava 0:6 (0:3, 0:1, 0:2), Branky a nahrávky: 3. Zápotočný (Bína), 4. Danko (Střecha, Harasim), 11. Danko (Pošvic, Střecha), 25. Zápotočný (Král), 33. Střecha (Průcha), 37. Danko (Střecha). Konečný stav série 0:2.
Semifinálové dvojice: Staré Brno – MAC Eagles Brno, Flyers Jihlava – SK Jihlava.