STARÉ BRNO B – OKŘÍŠKY 2:13

Utkání bylo jednoznačně v režii hostujícího týmu, který své vedení výrazně navýšil v prostřední části. A závěrečná třetina se dohrávala už jen z povinnosti.

Za Okříšky se hattrickem blýskl Jan Novák a dvakrát se trefil Michal Váka.

„Byl to z našeho pohledu takový zápas o ničem. Byli jsme jednoznačně lepší a vše nám tam padalo. Byl to slabší soupeř,“ hodnotí hrající trenér okříšské Slzy Martin Krejčí.

Branky a nahrávky: 3. Váka, 7. Novák (Malý), 15. Malý, 17. Gric (Doležal), 18. Novák (Zelený), 25. Novák (Kokeš), 25. Rymeš (Gric), 26. Krejčí (Kokeš), 29. Váka (Novák), 35. Fila (Gric), 38. Gric (Kokeš), 40. Krejčí (Malý, Váka), 42. Rymeš (Malý, Váka). Třetiny: 1:3, 0:6, 1:4. Okříšky: Jura – Hvězda, Doležal, Váka, Fila - Kokeš, Novák, Krejčí - Malý, Zelený, Rymeš – Schönberger, Gric.

OKŘÍŠKY – KYJOV 5:2

O poznání vyrovnanější utkání sehrála Slza na domácím hřišti v Přibyslavicích proti Kyjovu, který figuruje na čtvrtém místě tabulky.
Utkání bylo po celou dobu vyrovnané. Domácí po dvou třetinách vedli o jeden gól díky dvěma brankám Martina Krejčího. Rozhodovalo se až v závěrečné části, kdy domácí zvýšili náskok zásluhou Michala Váky a Jana Moudrého.

„Byl to výborný zápas. Kyjov má velice silné mužstvo. Rozhodnout se nám podařilo až ve třetí třetině, kdy jsme jim utekli na rozdíl tří branek,“ má jasno autor dvou branek domácích Krejčí.

Branky a nahrávky: 12. Krejčí (Kokeš, Novák), 19. Krejčí (Moudrý), 29. Moudrý (Malý, Maša), 38. Váka (Moudrý, Malý), 43. Malý (Novák, Maša). Třetiny: 1:1, 2:1, 2:0. Okříšky: Jura – Váka, Hvězda, Fila, Doležal – Kokeš, Novák, Krejčí – Malý, Moudrý, Maša - Schönberger, Gric.

TŘEBÍČ - BLUE SHARKS BRNO 4:2

Domácí utkání začali ve velkém stylu. Vytvořili si územní převahu a soupeře převyšovali v počtu střel. Ovšem byli to Brňané, kdo otevřel skóre.
Třebíčané pokračovali v tlaku a zásluhou Drahomíra Oujezdského dvě minuty před první sirénou vyrovnali.

Domácí ve druhém dějství pokračovali v tlaku a gólem Miroslava Ludese se poprvé ujali vedení. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a spoléhali na brejky. Po jednom z nich vyrovnali.

Nakonec Oujezdský svým druhým gólem v poslední minutě prostřední části svým barvám vrátil vedení.

Závěrečná třetina pokračovala ve stejném duchu. Hráči Slzy hostujícího brankáře zasypávali obrovským počtem střel, ale bez gólového efektu.
Domácí se nakonec o výhru museli strachovat. Definitivu dal Třebíči až v poslední minutě Martin Dvořák gólem do prázdné branky.

„Hráli jsme se slabším soupeřem. I když jsme měli velkou převahu, tak jsme si nedokázali vytvořit náskok a proto z toho bylo drama až do konce. Soupeře také podržel jejich brankář, který nás vychytával,“ hodnotí trenér Třebíče Luboš Palát.

Branky a nahrávky: 13. Oujezdský, 20. Ludes, 30. Oujezdský, 45. Dvořák. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:0. Třebíč: Koudela - Hanzl, Janata, Švejda, Hekrla, Hrabovský - Jež, Svoboda, Pour, Ludes, Dvořák, Oujezdský, Bednář, Fuchs, Riedl.