Deseti góly se blýskla Monika Jedličková, která je v současné době na hostování v prvoligové Slavii Praha a za Třebíč nastupuje na střídavý start.

TŘEBÍČ - MILEVSKO 38 : 17

Výborný nástup hráček Spartaku do utkání zlomil jakýkoliv odpor ambiciózního soupeře. Již v 15. minutě utkání na ukazateli skóre svítí tři jednotky 11:1. Třebíčanky rychlými protiútoky rozvrátily obranu soupeře, který jen přihlížel zakončováním akcí zejména Jedličkové a Horečkové. Stále v průběhu první půle domácí hráčky brankově zúročily nacvičené herní signály a úvodní dějství končí na brankovém rozdílu 21:7.


Ve druhém poločase se vystřídály brankářky, když Janu Nožičkovou nahradila její jmenovkyně Pospíchalová. V průběhu druhé půle stále narůstá brankový rozdíl mezi oběma družstvy (13. minuta 28:8 – poznámka autora) dává příležitost všem třebíčským hráčkám se úspěšně zapojit do utkání.

Branky: Jedličková (10 branek), Horečková 8, Malenová, Kloudová (obě 6), Tomášková 4, Továrková 2, Zbožínková, Lorencová (obě 1). Poločas: 21:7. Třebíč: Nožičková (Pospíchalová) - Jedličková, Zbožinková, Horečková, Malenová, Kovařiková, Tomášková, Kloudová, Továrková, Lorencová, Janíčková.

FRANTIŠEK DUSIL