KYJOV – PŘIBYSLAVICE 2:6

Přibyslavice v neděli cestovaly do Kyjova, kde je čekal těžký zápas proti domácímu týmu. Vstup do utkání se povedl více domácím, když už ve 2. minutě šli šťastnou střelou do vedení. Poté ale převzala iniciativu Slza a po celý zápas byla lepším týmem. Hned v 5. minutě vyrovnal Fiala po krásných nahrávkách Nováka a Hanzla. Ve 13. minutě bylo ještě lépe, když se prosadil před brankou domácích Bednář, po asistencích Fialy a Nováka. Domácí nestíhali a museli si pomáhat fauly. Slza jednu z přesilových her využila, Novák nahrál Fialovi, který vybídl Ivana Samka, a ten zamířil z kruhů přesně.

Domácí chvíli před koncem druhé třetiny snížili šťastně na 2:3, ale to bylo z jejich strany vše. Ve třetí třetině úřadovala jen první formace Slzy. Hattrick Nováka během dvanácti minut po přihrávkách parťáků z lajny Fialy a Bednáře dal výsledku konečnou podobu 2:6.

Důležité tři body tedy bere Slza. O následujícím víkendu ji čeká duel na půdě Jihlavy, kde změří síly s béčkem SK Jihlava.

Branky a asistence Slzy: 5. Fiala (Novák, Hanzl), 13. Bednář (Novák, Fiala), 24. I. Samek (Fiala, Novák), 33. Novák (Fiala), 40. Novák (Bednář, Fiala), 45. Novák (Fiala, Bednář). Třetiny: 1:2, 1:1, 0:3. Sestava Slzy: Maxa (Pojer) - Benáček, Hort, D. Samek, Hanzl - Bednář, Fiala, Novák, I. Samek, Zelený, P. Němec, L. Němec.

1. Malenovice 13 9 1 0 3 67:45 29

2. Flyers Jihlava 14 7 3 0 4 68:56 27

3. SK Jihlava B 14 7 1 1 5 52:42 24

4. Hodonín 13 6 0 2 5 55:57 20

5. Kyjov 13 6 0 1 6 67:63 19

6. Přibyslavice 14 5 0 1 8 52:61 16

7. Bulldogs B 15 3 0 0 12 48:85 9