TŘEBÍČ – VYSOČINA B 76:61

Oba soupeři se museli obejít bez několika hráčů a utkání přineslo v úvodní části vyrovnaný basketbal. Domácí těžili z výškové převahy pod košem, hosté zase z rychlosti a pohyblivosti nižší sestavy. Třebíč se dostala v závěru do vedení, které v klíčové druhé čtvrtině ještě navýšila. Potom úroveň hry opadla, domácí tým udrželi v pohodovém vedení čtyři trojky. Hosté v závěrečném dějství snížili, ale na dostřel se nedostali.

Body a sestava: D. Černý 19, Vrtal 16, Diviš 10, Špaček 10, Čermák 8, R. Černý 7, Man 6, Ferdan. Čtvrtiny: 21:18, 24:13, 20:15, 11:15.

TŘEBÍČ – ŽĎÁR N. S. B 70:56

Nedělní duel se nápadně podobal tomu sobotnímu. Minimálně tedy v první polovině části. Hosté se drželi ve hře díky střelbě zdálky a útočným doskokům. Procentuální úspěšnost střelby Třebíče se postupem snižovala, přesto dokráčela ke třetímu vítězství v sezoně.

Body a sestava: Čermák 16, D. Černý 16, Vrtal 14, Man 11, R. Černý 6, Diviš 4, Špaček 3, Ferdan. Čtvrtiny: 21:17, 18:14, 16:10, 15:15.