OKŘÍŠKY-MOBU – CHRUDIM 5:7

Poměr střel na branku byl po první třetině vyrovnaný 11:11, ale domácí tým mrzela ta poslední, znamenající branku inkasovanou dvanáct sekund před koncem. Ve druhé třetině se rozjela stíhací jízda hostitelů a ve 43. minutě dokonce Vochyán zvyšoval skóre na 5:4. Chrudimští Piráti sice vystřelili v závěrečném dějství na branku soupeře jen čtyřikrát, ale hned třikrát byli úspěšní, a tak zápas otočili na 7:5 a přenechali domácímu celku jedenáctou příčku.

„Bohužel ani v tomto zápase, ve kterém jsme již chtěli bodovat, jsme neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Naopak našimi chybami v obraně jsme umožnili soupeři pohodlně skórovat,“ podotkl po zápase trenér poražených Josef Kula.

Branky a nahrávky: 3. Tesařík (Čech), 25. Tesařík (Kuchyňa), 34. Ampapa (Kuchyňa), 40. Novotný (Kotačka), 43. Vochyán (Novotný) - 13. Kadleček (Novák), 20. Holan (Pavuk), 21. Kofroň, 37. Kofroň (Svratecký), 45. Kučera (Pavuk), 52. Novák, 59. Kofroň (Svratecký). Rozhodčí: Hollósy – Vidlař. Vyloučení: 0:0. Třetiny: 1:2, 3:2, 1:3. Okříšky-MoBu: Chalupa - Šenkýř, Vochyán, Kuchyňa, Novotný, Kotačka, Taflíř, Račák, Zezula, Tesařík, Konvalina, Ampapa, Picmaus, Čech.

Jamie Vardy z Leicesteru.
Tažení za dalším titulem? Kdo ví. Leicester opět udivuje Anglii

ŽĎÁR N. S. - OKŘÍŠKY-MOBU 8:2

Takřka polovinu zápasu dokázali držet krok florbalisté společného týmu Okříšek a Moravských Budějovic. To Taflíř snížil na 4:2. Jenže potom favorizovaný Žďár začal proměňovat šance, a tak se nakonec zrodila jeho vysoká výhra.

„První třetina byla oboustranně ospalá. V druhé ani ve třetí jsme nebyli vůbec schopni se do zápasu dostat. Náš zmar podtrhla nevyužitá přesilovka v závěru utkání pět na tři a soupeř zaslouženě vyhrál,“ gratuloval Hippos k výhře trenér Jiří Kotačka.

Branky a nahrávky: 14. Karásek (Denk), 23. Petříček (Dvořák), 25. Lukeš (Hrubý), 26. Dvořák (Karásek), 37. Lukeš (Dvořák), 40. Karásek (Haman), 41. Haman (Karásek), 57. Karásek (Petříček) - 20. Ampapa (Trnka), 30. Taflíř. Rozhodčí: Janda – Rada. Vyloučení: 2:1, bez využití. Třetiny: 1:1, 5:1, 2:0. Okříšky-MoBu: Doležal – Račák, Kotačka, Zezula, Tesařík, Kuchyňa, Vochyán, Ampapa, Taflíř, Konvalina, Trnka, Čech.

Ostatní výsledky: Dačice – Pacovští Honzíci 5:3, Žďár n. S. - SK Jihlava 2:3 pp, Letohrad – Vysoké Mýto 7:4, Pacovští Honzíci – Vysoké Mýto 2:5, Dačice – Mohelnice 4:8, Hornets Brno – Litomyšl 7:5, Chrudim – Letohrad 4:9.