Gladiátoři vyhráli v prvním zápase v Pardubicích 43:14 a ani proti Blades nepřipustili žádné komplikace. Výsledkem byla ještě vyšší výhra po jednoznačném průběhu utkání.

Již v poločase měli domácí jasný náskok 28:0 a utkání pevně pod kontrolou. Hosté sice ve třetí čtvrtině zaznamenali touchdown, který potvrdili i přesným kopem, o výhře Glads ale přesto nebylo pochyb.

Gladiators nyní čeká velká výzva v podobě duelu v Ostravě se svým loňským finálovým soupeřem Steelers. Další domácí utkání odehrají poto Glads čtyřiadvacátého dubna Na Stoupách proti Znojmo Knights.

VYSOČINA GLADIATORS – ÚSTÍ NAD LABEM BLADES 49:7
Body: Heard 18, Kodým 7, Bezecný, Mašita, Dunovský a Chramosta po 6 – Breton-Robert 6, Šupola 1. Diváci: 563. Čtvrtiny: 14:0, 14:0, 14:7, 7:0.
Pořadí skupiny Sever: 1. GLADIATORS 2 - 0, 2. Steelers 2 - 0, 3. Blades 0 - 2, 4. Stallions 0 - 2.