Akce odstartuje v pátek 24. května závody mužů a žen U23 v Short Tracku. Všechny závody elitních kategorií se pak pojedou v sobotu a neděli. Pro diváky je připraven bohatý doprovodný program, mimo jiné Test Fest, který nabídne bezplatné vyzkoušení bezmála 300 jízdních kol. Nachystaná je také exkluzivní autogramiáda se zlatou a bronzovu olympijskou medailistkou Evou Adamczykovou, ambasadorkou Mojekolo, největší cyklosítě v ČR.

Po celou dobu konání závodů Světového poháru MTB 2024 mají návštěvníci možnost vyzkoušet si nejmodernější kola značek Ghost, Lapierre, Pells a mnoha dalších. Biky budou k testování připraveny v pátek od 16 do 19 hodin, v sobotu celý den od 9 do 18 hodin a v neděli pak od 9 do 14 hodin. Pro lepší koordinaci je nutné využít rezervační systém, který zájemci najdou zde. Na uvedených stránkách jsou dostupné také veškeré podrobnosti a detaily k zápůjčkám kol.

Fotbalová škola Třebíč (na snímku) drží čtyři kola před koncem letošního ročníku krajského přeboru na čele tabulky dvoubodový náskok.
Jarní finiš: Foška dál o krůček na čele, boj o záchranu je neuvěřitelně zamotaný

Ambasadorka maloobchodní sítě Mojekolo Eva Adamczsyková se akce zúčastní v neděli 26. května. Se svými fanoušky se setká u stánku značky Ghost ve 13.00. V rámci autogramiády proběhne také soutěž o zajímavé a hodnotné cyklo ceny. Pro více informací a detailů sledujte www.mojekolo.cz a sociální sítě Mojekolo.cz.

Kromě Adamczykové nabídne doprovodný program i setkání s populárním českým MTB youtuberem Davidem Polesným alias Trail Hunterem a dalšími. V plánu jsou i exhibice – vystoupí třeba mistr světa v biketrialu Vašek Kolář se svojí Vasha show.